Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Most, h csináljam?

OoVvSs kérdése:

Most, h csináljam?

Figyelt kérdés

én 14/L, a barátnőmnek szeretnék csinálni egy meglepetés bulit (14 lesz). nem tudom, h nálam vagy nála tartsuk. ha nála tartanám is, eltudnám intézni, h ne tudja meg. viszont nem tudom, h melyik lenne a jobb ötlet :/ azt sem tudom, h ez csak csaj buli legyen vagy hívjak a fiú barátai közül is. nagyon jóban van a fiúkkal (mindegyik mondja neki, h mennyire szeretlek és, h nagyon szívesen járnának vele) csak az a baj, h őket a bnőm, én egy kicsit és még 1-2 csaj ismeri a 20-30-ből. milyen programot ajánlotok egy ilyen bulira? piálást nem nagyon szeretnék, mert abból volt már elég bajom :/ arra gondoltam, h ottalvós lenne, de persze csak páran aludnánk ott

kíváncsian várom az ötleteket és ha más hozzáfűznivalótok is lenne, akk azt is írjátok le ;)



2012. nov. 28. 22:28
 1/3 anonim válasza:

Háát a meglepi buli jó ötlet!Hogy kinél csináld?Háát ha ott alvós buli lesz lehet hogy a bnőd szülei nem biztos hogy örülnek majd neki,de ha megengedik lehet ott!Ha tényleg ennyire jóba van a fiúkkal akkor hívd meg őket is,bár ott aludni lehet hogy csak lányoknak kéne!

Táncolhatnátok,nézhetnétek pár jó filmet pl:horrort

Mi a bnőm buliján bátorság koktélt ittunk ami olyan volt hogy mindenfélét összeöntöttünk (tök undi dolgokat,persze nem piákat) és azt kellet meginni, aki pedig nem issza meg csinálnia kell valamit!Háát mi ezeket csináltuk remélem adtam pár ötletet!:)

2012. dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
huu, köszi! :)) nagyon sokat segítettél! remélem tényleg jól fog sikerülni :) és amúgy mit tettetek abba a koktélba? ahogy én elképzelem azt a koktélt:víz, hajszál, homok, bors, bőrdarabkák :S, égett fa..... nem tom........ ezt azért nem innám meg soha! :D de akk ti mit ittatok?:)
2012. dec. 2. 17:58
 3/3 anonim válasza:
Háát hajat,bőr darabkákat nem raktunk bele,de raktunk bele pl:olajat,mustárt,vízet,valamilyen fűszereket meg ilyeneket .
2012. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!