Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak neki?

Mit csináljak neki?

Figyelt kérdés
Ma van egyik családtagomnak a születésnapja, és gondoltam, hogy valami sütit, meg különlegesebb vacsit összedobnék neki. Olyan süti kéne , ami egyszerű és gyorsan kész van, és a vacsihoz is ilyesmit szeretnék, mert nem lesz sok időm elkészülni vele... Ötletek ? Légyszi segítsetek! Előre is köszönöm szépen!:)
2012. dec. 2. 10:22
 1/3 anonim válasza:
Csinálj muffint azt mindenki szereti,bár az nem túl különleges de ha mondjuk raknál rá cukormázat akkor talán jobban nézne ki!
2012. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hozzávalók:

-5 levert kanál liszt

-5 bő kanál nutella

-1 tojás


Jól összekavarjuk, ne legyen se nem kemény se nem folyékony a massza.

Az előmelegítjük a sütőt. Egy tepsire sütőpapírt helyezünk majd rákerül kis adagokban a massza.

Ez egy kis adag. Nekem ennyi jött ki.

Nagyon hamar kész van 18o fokon 5-6 perc alatt kész is!

Én picikét megégettem a szélét...de nagyon finom lett! Legközelebb jobban figyelek.


ez könnyu recept :)

2012. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
bocsi kepekkel volt csk bemásoltam.. :)
2012. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!