Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátnőm 30....

Mit vegyek a barátnőm 30. szülinapjára? Valami olyan kéne ami emlék is lehet.

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 14:56
 1/7 anonim válasza:
csinálj gyereket neki.
2012. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vegyél neki egy kézi tükröt,kompakt tükröt és gravíroztass bele valami szépet.
2012. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szabolcs_'981 válasza:
Már jó ideje gondolkodom rajta, hogy kéne csinálnom egy fényképalbumot a közös képeinkkel, hozzátűzve egy két emlék amit elraktam egy időszakról, nekünk ez az 5. évünk lesz, ha gondolod és vannak fotóitok.
2012. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Kérd meg (titokban) a barátait, családtagjait, munkatársait, hogy írják le mit szeretnek az ünnepeltben, mit köszönnek neki (esetleg fotóval). Facebook sokat segít. :) Ezeket az írásokat könyvkötővel bekötteted.


Ez nagyon ütős ajándék szokott lenni (főként ha sokan írnak bele), sok év után is örömmel lapozgatja majd.


Ha van még erre idő a szülinapig... :)

2012. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Gravíroztass.

Sok mindenbe lehet, attól függ, mennyi pénzt szánsz rá. PL veszel egy szép órát és a hátlapjára egy 30-as számot gravíroztatsz. Összegben ugye határ a csillagos ég.

Vagy bőrmappa, abba lézerrel szoktak égetni, monogram és egy 30-as, vagy tollba is lehet, sok minden van.

2012. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 barika13 válasza:
Szerintem egy jegygyűrűt.
2012. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én kaptam egy kovácsoltvas rózsa bokrot:)) nem olcsó buli,még úgy sem hogy párom a kovács és ő készítette...de ez biztosan örök emlék marad nekem,akármi is lesz a jövőben!

de kovácsoltvas dísztárgyakból is sok féle van..akár szál rózsa,akár mécses vagy gyertya tartó..nagyon klassz dísze lehet a lakásnak,és funkciója is van :)

2012. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!