Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Te melyik ajándéknak örülnél...

Te melyik ajándéknak örülnél jobban? (SEGÍTSETEK! )

Figyelt kérdés

18. szülinapra lesz egy nagyon jó barátnőmnek:)

1. Szív alakú vagy nem szív alakú:D párna a mi képünkkel

2. Valamilyen szép nyaklánc+ fényképkeretbe kép rólunk

3. Plüss ( maci vagy valami cuki) + fényképkeretbe kép rólunk


L


2013. jan. 5. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok


Szerintem mindegyik jó ,szép ajándék. Én a 2.nak örülnék.

2013. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én az elsőnek, mert nem szeretek drága ajándékot kapni, meg a használhatatlan cukiságot sem szeretem. (plusz még vmi csoki jó esne :D)
2013. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nyaklánc + közös kép --> a többi nem 18 éves ötlet, szerintem, legalábbis ennyi idősen már nem adunk cuki plüssmacit. Én a nyakláncra szavazok :)

28/N

2013. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) akkor a 3. egyértelműen kizárva:D viszont egy 18.szülinapra valami emlékezetes kéne a fényképes párna nem jobb?:) mármint az örökemlék végülis mindig ott lesz vele azt nem olyan könnyű elhagyni:D
2013. jan. 5. 13:04
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem a fényképes párna nem tetszik,azt inkább pasinak ad az ember,nem? :D A nyaklánc+fénykép keret nagyon jó ötlet. :))
2013. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ööööö, lányok vagytok mindketten, nem? Akkor miért olyan ajándékokban gondolkodsz, amit szerelmes párok adnának egymásnak??


Szív párnát semmiképp!


Közös kép akkor mehet, ha valami közös élményhez kötődik, pl. nyaralás, vagy bármi, ami emlék, nem "csak úgy" pl. tükörben együtt pózolás, mert az megint csak - amellett, hogy gagyi - szerelmespároknak való.


Én a helyedben inkább, ha már ajándékozni akarok, vennék neki egy jó könyvet, vagy DVD filmet (olcsót persze, mert nem kell túlzásba esni), vagy elmennénk együtt moziba, cukrászdába...

Nézd meg pl. a Sugar Shop-ot, az alkalmas az ilyesmire.

2013. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindegyik jó de szerintem a legjobb a 2..:)
2013. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!