Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18 szülinapra ajándék kis...

18 szülinapra ajándék kis csavarral, hogyan lehetne megoldani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na tehát, az egyik barátnőm most szombaton tartja 18.szülinapját, gondolkoztam mit is adhatnék neki, gondoltam, valami szexi hálórucira, esetleg más hasonló szexis/szexuális témakörben gondolkozom. Nem is az ajándék a lényeg, azt megoldom.de viszont szeretnék valami kis csavart belevinni, pl lufiba beletenni, vagy hatalmas dobozba ami teli van papirgalacsinnal,és ehhez hasonlók. tudnátok valami jó,ötletet adni?

2013. jan. 7. 20:03
 1/1 anonim válasza:
100%

hát, lufiba tehetsz csavart, de semmi értelme, eddig még nem láttam menetes lufit.


Viccet félretéve, ha ilyen viccelődős dologra gondoltál, csomagold be 20 dobozba.. tudod, először egy kicsibe, amit egy nagyobba, amit egy még nagyobba, amit még nagyobba, stb

2013. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!