Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 12 éves lányomnak szeretnék...

12 éves lányomnak szeretnék születésnapot szervezni, néhány barátnőjét hívnánk meg. Tudnátok nem ciki helyszíneket (Meki, játszóház) ajánlani?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Otthon?
2013. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőjét kellene megkérdezni, mert elég rizikós egy 12 éves lány ízlését kitalálni. (Pláne nekünk.) Nem tudjuk, hogy a zenés helyek vonzzák-e, szeret-e nyilvánosan táncolni, stb.
2013. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
12 évesnek szervezzetek otthonra bulit, nem tudom hova kéne "vadulni" ilyenkor... Legyen valami szép és finom torta, sütemények, rágcsák, üdítő, tehetnek be zenét, amit szeretnének aztán elfoglalják magukat.
2013. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A kérdező "szervezni" szeretne egy szülinapot, ha jól gondolom, meglepetésnek. Szerintem nem arra gondolt, hogy "hallgassátok valami zenét a szobádban, egyetek sütit, foglaljátok el magatokat valamivel, oszt' csá." :DD


Amúgy 12 évesen már nem számít vadulásnak, ha nem otthon ülve tölti a szülinapot. :)

2013. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit szeret csinálni a lányod? A szomszédom 11 éves, neki egy bowlingozós szülinapja volt, az épületet bérelték ki neki, úgyhogy mindenki játszhatott. Persze nyílván pénz kérdése az egész
2013. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

játszóház max 7 éves korig nem gáz.

a legjobb lenne vagy otthon, vagy pl egy pizzázóban:)

2013. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!

Meglepetésbulinak indult volna, de aztán úgy döntöttem, megbeszélem Vele, leginkább a meghívottak listája miatt.

Az itthoni buli a lakás mérete miatt nem megoldott:-(

Ezért valami kreatívkodással/kézműveskedéssel egybekötött vidám délutánra gondoltunk.

Esetleg tudtok Budapesten olyan helyszíneket ajánlani, ahol meg lehetne valósítani ezt az elképzelést?

Nagyon megköszönök minden további választ!

2013. jan. 10. 18:48
 8/10 anonim válasza:
Én 13 éves vagyok én télen ünnepeltem a szülinapomat és uszodában volt, egy kis nyár a télben!!! :)
2013. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Amikor kicsik voltunk én mindig otthon tartottam a szülinapom, de volt egy barátnőm, akinél szintén ez volt a probléma, hogy kicsi volt a lakás. Ők általában kibéreltek egy kis pizzériát (2 részre volt osztva, csak a felét bérelték ki, így árban sem volt szerintem annyira vészes, meg minket sem zavart senki), volt, hogy ugyanígy egy kis éttermet béreltek ki. De szerintem ezeknek elég szép áruk van Pesten...
2013. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
aza! MAde by you! néz meg az oldalát :)
2014. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!