Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek barátnőmnek a 14....

Mit vegyek barátnőmnek a 14. szülinapjára? SÜRGŐS, többi lent

Figyelt kérdés
valami olyat szeretnék aminek hasznát veszi, de nem túl drága. szal nem valami dísz vagy ilyesmi.. se smink mert azt karácsonyra kapott :D
2013. jan. 17. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kozmetikai tükör, póló, sál, karkötő, kesztyű, könyv. De szerintem ha házilag csinálnál sütit, annak is örülne. Ha mindene megvan és nincs semmire szüksége, amit adhatnál neki, meghívhatod pizzázni, mekibe, moziba.
2013. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

hát ha most lesz 14 akkor pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff



nem biztos h ezzel kellene foglalkozni 13 évesen

2013. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy könyv. Pl fantasy stílusban, azt minden tinilány szereti. Ha hord és szereti a kiegészítőket akkor karkötő, sál, nyaklánc stb. A saját készítésű süti nagyon jó ötlet, valaki írta. De a többiek ötlete is szuper (pizzázás, étterem st)
2013. jan. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy kreatívboltban egy szép natúr tükrös ékszerdobozt. Ott árulnak hozzá festéket, vagy esetleg dekopázshoz papírt, a nevét ki tudod rakni rá az ottkapható kis fabetűkból, amit rá tudsz ragasztani. Fesd be, vagy ragassz rá képeket, esetleg kis gyöngyöket! Karácsonyra ilyeneket csináltunk a lányrokonoknak, bagyon örültek neki.


ez tényleg személyreszólő, egyedi lenne.

2013. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez kb 600-1500 Ft-ból kijön. A doboz nagyságától, és az általad kitalált díszítéstől függ.


Ilyen bolt van pl a Polusban, Alleban, Kökin is.

2013. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy mit veszel neki, mert az előttem szólók is jókat írtak.
2013. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
végül csináltattam neki 1D-s felsőt:D meg csokit vettem hozzá
2013. febr. 9. 15:19
 8/8 A kérdező kommentje:
és köszi a válaszokat:)
2013. febr. 9. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!