Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Kreatív, apró ajándék ötletekr...

Kreatív, apró ajándék ötletekre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátom nemsokára koliba fog költözni messzi innen.A szülinapja pedig szeptemberre esik így az jutott eszembe hogy csinálok neki 20. szülinapjára egy kis dobozt, amibe dolgokat gyűjtök amiről majd kettőnkre gondolhat.A cél a 20 apró ajándék lenne, de ha nem jön össze sem baj nem akarok felesleges "tömőanyagokat".

Eddig amit kigondoltam:

1 Egy kis levél hogy mégis tudja hogy mi miatt kapja ezeket.

2 a kedvenc csokija

3 egy bekeretezett közös kép,

4 kuponfüzet( a kuponokat hétvégente válthatná be nálam mikor hazajön ágyba reggeli, nagy közös séta...)

5 Hétköznapokat szépítő cukorkák( Ez egy kis mosoly csalogató amit én csinálnék . Mindössze egy befőttesüvegre egy kinyomtatott feliratra és sok cukorkára lesz szükségem )

6 Egy törölközőt, amire ráhímzem a nevét

7 Egy sárgadinnyés rágót(ennek külön története van)

és 8.nak csinálnék egy kis zoknimacit kabalának.


Ha tudtok írnátok nekem ehhez hasonló apróságokat?

Köszönöm :D



2013. febr. 4. 20:33
 1/6 anonim válasza:
100%
Ez nagyon jó ötlet! Amit még én csináltam csoki&társain kívül az egy szép doboz, és benne, mondjuk 20 cetli és mindegyiken 1-1 infó hhogy mit tanított meg neked/miért fontos, és ebből minden nap húz egyet. Vagy egy kis jegyzetfüzet aminek az elejét DIY kidekorálod, estelg egy bérlet/igazolványtartó egy közös képpel, vagy bármi ami közös emélkkel bír:) Remélem tudtam segíteni!
2013. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen erre a cetlis dologra már gondoltam és valentin napi ajándékként adom majd :) annyi módosítással hogy szeretetlekvárnak neveztem el és befőttes üveget tömködtem tele ilyen cetlikkel:D
2013. febr. 7. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Aranyos ötletek, egyedül a kuponfüzettel nem értek egyet-de ez az én magánvéleményem.

Ha nyáron lesz még közös kirándulásotok, lehet onnan egy kagyló, egy kavics, egy hűtőmágnes, szóval valami közös emlék.

Lehet benne végszükség esetére dolgok:egy százforintos, egy szál cigi(ha cigizik), egy sör(ha iszik), egy buszjegy.

2013. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem is olyan rossz ötleteket adtál :D egyébként ősz elején lesz zsóval akkor nyáron még gyűjtögetem az ihleteket :D
2013. febr. 12. 12:25
 5/6 kathy1111 válasza:

Mindegyik ötlet nagyon jó! Én legutóbb egy 3D műgyanta matricás fényképes kulcstartót készítettem. Ez olyannyira bejött, hogy nem is nagyon foglalkozott a többi ajándékkal.

Párom nagyon szeret teázni, így kapott különleges teát, hozzá egyedi fényképes bögrét és egy csak neki szóló gravírozott teáskanalat kapott.

Azt tapasztaltam, hogy a fiúknak nagyon beválik az az ajándék, amikor fekete mágikus bögrét kapnak, így csak akkor látják a rányomtatott közös képeket és/vagy szöveget, ha forró folyadékot öntenek bele.

2013. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én nemrég gyöngyből készítettem a barátomnak egy kulcstartót. A zenekara nevét sikerült beleírnom, így csak két színt kellett használnom, és ettől máris fiúsabb lett. :) rengeteg minta és leírás található a neten.

Karácsonyra pedig egy általam gravírozott poharat kapott :)

Ennyi jutott most eszembe, de ha még jut valami, írok :)

2014. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!