Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit veszek a barátomnak a 13....

Mit veszek a barátomnak a 13. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Meghívott a szülinapjára, és nem tudom mit vegyek neki. Sajnos az anyagi korlátaim nem engedik meg, hogy 3.000 forintnál többet költsek erre.. Mindketten fiúk vagyunk.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 7. 09:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Hupsz :) Nem veszek,hanem vegyek.. :))
2013. febr. 7. 09:48
 2/6 A kérdező kommentje:

Huh, nagyon összecsaptam a kérdést.. :))


Szereti a LEGO-t, de azt nem akarok venni, mert már tele van vele.. Mikor utoljára beszéltem vele, akkor utalt arra, hogy egy MP4, vagy MP5-öt szeretne, de ez sajnos nem fér bele a kereteimbe.. A szülinapjára engem, meg még 4-5 barátját hívta meg, de sajnos egyikük sem szeretné elárulni mit vesznek neki. Ha valaki esetleg tudna segíteni, akkor szívesen meghallgatom :)))

2013. febr. 7. 09:54
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Miért nem EGYÜTT vesztek neki egy lejátszót???

A baráti összefogás példája lenne, és így legalább ő is azt kapná, amit szeretne.

Csak nektek, a barátainak kellene beszélgetnetek egymással, azért, hogy örömet szerezzetek NEKI.

Szerintem sokkal jobb lenne, mint több olyan ajándékkal meglepni, aminek nem is örülne igazán...

2013. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, csak az a baj, hogy egyiküket sem ismerem..
2013. febr. 7. 10:22
 5/6 Isten gyermeke válasza:
Az nem baj! Mond meg nekik ugyan azt amit az elöttem szóló mondott, biztos meggyőzi őket, mert ez tényleg jó ötlet.
2013. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Imperator2001 válasza:
Pl: Ezt vegyed meg neki: [link] ( Nettó ár: 2 200 Ft)
2013. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!