Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Elfelejtett, vagy nem is...

Elfelejtett, vagy nem is érdeklem? Mennyit ér egy szülinap?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatunkban a pasim elfelejtette a születésnapom. Ma tartom, nem nehéz megjegyezni... :) Tavaly kijelentette, hogy utálja a Valentin napot, és még az elején, amikor tisztáztuk, ki mikor született, ennyit mondott: senki születésnapját nem jegyzi meg. Amikor "Valentin" este odamentem hozzá, és kértem szépen egy szerelmetes csókot, megkérdezte, hogy "milyen valentinnapi hülyeség ez?", erre higgadtan mondtam: "szülinapi hülyeség, te maha" :) Megkaptam.

Sajnálkozott, és mondta, beírja a telójába... Azóta se, de persze mindenki, exek, haverok benne vannak, én nem.


Nem szólok, mert kijelentette, hogy nem vagyok neki család... Hiába 2 éve élünk együtt, nem szeretnék se gyereket, se házasságot. Most szidhattok, ez van.


Neki a család az első.


Akkor minek szóljak?


Nekem fáj, az én napom lehetne, de nem az.

Talán meg sem érdemlem.


Ha Te is hasoncipőben jársz, írd meg! :)

Legalább nem lennék annyira egyedül...



2013. febr. 14. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Se házasság,se gyerek.

Neki a család a fontos,te házasság és gyerek nélkül nem vagy a családja,(bár gondolom el nem venne,gyereket nem csinálna)


Mi a francot keresel mellette?


Bár sokunknak van ilyen története,volt exem aki igy vélekedett,karácsonyra csak a család kapott ajándékot,én nem...következő karácsonyra már nem is kellett,rég kitettem a szűrét ha nem tekint családtagként rám...

2013. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudod, az a szomorú-szép, hogy számomra egy kedves ex mindig felköszönt ezen a napon. Sosem felejt el, ahogy én sem őt.

A párommal együtt vagyok, mert így hozta a sors. Névnap azért van ünnepelve, mert a naptár mutatja. Kapok reggel puszit. :)

Karácsony meg a családról szól, ilyenkor utaznunk kell qrvamessze, amit nem szeretek. Én itthon szeretnék karácsonyozni, de ezt nem érti meg. Mondván kötelességem meglátogatni a nagymamát, etc. Köszi.

Pénz sosincs, annyi legalábbis, hogy ajándékért kuncsorogjak, de ha lenne se tenném. Nekem fontos az, hogy számítsak, és ennek bizonyságául elég egy reggeli puszi, és ölelés, hogy érezzem, szeret.

Utána a napi robot is könnyebb.


Most jól kipanaszkodtam magam... XD

Nem baj. Aputól kaptam csokit (még mindig kapok tőle :) ), nagyitól egy email-t, ami nem kis teljesítmény részéről... Csak a párom felejt el.

Bezzeg az ő szülinapja is mindjárt itt van, arra készül...

Mit tehetek?

Készülök.

Kap sütit, hátha észbe kap. :)


Hogy miért vagyok mellette?

Nem az anyagi biztonság miatt, és nem is az égig érő szerelem miatt.

Csupán szeretem. :)

Ha ilyen, akkor ilyennek.

2013. febr. 14. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!