Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljunk a szülinapi...

Mit csináljunk a szülinapi bulimon?

Figyelt kérdés
16.szülinap, a társaság nem ismeri egymást, kb 14-16éves korig lányok lesznek, de lesz pár fiú is, és nem tudom hova tudnánk elmenni mert minden nagyon drága,de kéne valami nem itthoni program is,aztán hogy hogyan töltsük az estét hogy mindenki jól érezze magát.nem egy "leisszuk magunkat hullarészegre" féle bulit szeretnék.heelp :/

2013. febr. 14. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Itthon egy tabu , vagy aktivity játék.
2013. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menjetek el pizzázni, biliárdozni, bowlingozni, korcsolyázni.

De szeribtem is legjobb otthon egy társasjáték csata,aztán egy szolid házibuli.

2013. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Üljetek körbe, mindenki előveszi a telefonját utána fölmentek a face-ra, mindenki mindenkit belelől és utána beszéljetek. Hát mégis mit! Ha nem akartok otthon bulit, akkor elmentek egy szórakozóhelyre. Ha mégis otthon maradnátok, a házigazda vesz némi rágcsát meg üdítőt + szóltok mindenkinek hogy hozzon is valamit be a zene ha megvan a hangulat mehet a karaoke, elő a twistert vagy pörgessétek az üveget:) zárjatok ki valakit meztelenül a folyósora, aki meg elalszik pingáljátok ki.
2013. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Játszatok 1 perc és nyersz játékokat. Én is bevetettem egy bulimon és nagyon jól szórakoztunk. A szabályok a neten és a hozzávalók nem drágák. Tipp: Érdemes felvenni, emlékezetes pillanatok lesznek ;)
2013. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nachoosozzatok *-*
2013. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fdfgdfgdgsgsd5345dfg válasza:
Tépjetek be mint állat...
2013. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!