Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 18. szülinapomra rendezzek...

18. szülinapomra rendezzek nagyobb bulit vagy inkább jó lesz a 20. ra?

Figyelt kérdés
Igazából a baráti társaságok eléggé szétszórtak most, sok barátom nem is ismeri egymást, stb., nem túl könnyű összeszervezni. Esetleg tartsak külön? És ha igen, akkor hova ajánljátok?

2013. márc. 3. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:

En 18-ra szerveznek mai fejjel (akkor nem volt bulim marmint barati csak csaladi), azert mert hazai viszonylatban a 18. eletevhez kotheto "jogilag is" a felnotte valas ...es ezt erdemes mar csak emiatt is megunnepelni, persze a 20 is szep kor, de majd inkabb a 30 es az 50 lesz még az ütős;-)

A buliban az a lenyeg, hogy te jol erezd magad, ha minden baratod szeretned magad korul tudni, akkor egy buli is eleg, kicsit osszeismerkednek a kulonbozo barati tarsasagaid, de ha feszelyezve erezned magad (a kerdesed kicsit ezt suggalja), akkor tartsd kulon-kulon. Helyet nem tudok en hazibuli, kerti parti es kulcsohaz párti vagyok (ezek 10-20 főig egesz jol mukodnek).

2013. márc. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem is 18-ra szervezz inkább:D
2013. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 rémuralom ***** válasza:
A 20 olyan semmilyen, nagyon nagy bulit a 18.-ra csinálj.
2013. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább 18-ra mert végül az az a kor amikor nagykorú leszel, és felnőtt (papíron). Én akkor tartanám meg. a 20. annyival jobb hogy kerek szám.

Bár nekem nem volt túl nagy buli amikor 18 éves voltam, én barátaim szétszórva voltak, osztálytársaimmal nem jöttem ki jól csak pár emberrel, a többi barátom meg más suliba is jártak, meg akkor amúgy is nyár közepe volt, és mindenki erre arra volt sokan nem értek rá, meg ugye anyagilag sem jöttek össze úgy a dolgok hogy egy ütős buli legyen összehozva, helyette egy baráti iszogatás volt idehaza, majd elmentünk egy szórakozóhelyre ami sajnos elég gányul sikerült.

Most 21 vagyok, nem nagyon tartok bulit maximum összeülünk, de mivel már van nagyobb baráti társaságom meg ugye a barátnőm barátaival is nagyon jóba vagyok, így a 23. szülinapi bulim lesz majd nagyon ütős, oké hogy még lesz a 22. dik se az annyira nem jelentős. A 23. szülinapom is csak azért lesz nagydobra verve nálam legalább is mert az a szerencse számom.

2013. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyen egy előbarátkozás, majd meglátod, hogy hogyan jönnek ki egymással. Ha jól sikerült, mehet a buli 18-ra.
2013. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
18-vehetsz legálisan piát, és társadalmilag attól számítasz felnőttnek, én egész biztos azt fogom megünnepelni:DD
2013. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!