Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ferjem 40 eves születesnapjara...

Ferjem 40 eves születesnapjara ötletes ajandektippek, elfogadhato aron?

Figyelt kérdés

Mivel egyedülkeresö, gyakorlatilag a haztartasi penzböl megy, emiatt nem akarok nagyon dragat. (Kerdesemre szerenyen: nem ker semmit...) Megis szeretnek örömet okozni neki!


Vacsora nem nagyon jöhet szoba, mivel kedvenc etelei McDonalds, hasabburgonya es hasonlok, igazabol mindennapokban olyant eszünk, amit ö is szeret. Es nem szeret semmi különlegeset.



2013. márc. 4. 14:13
 1/3 A kérdező kommentje:

Hobbi: vezetes, autok.


Vicces ezzel kapcs. polorol mar beszeltünk mas szülinapja kapcsan - hülyesegnek tartja, mivel csak 1-szer felvehetö.

2013. márc. 4. 14:17
 2/3 anonim válasza:
Esetleg notesz, könyv, dvd, vagy valami ilyesmi? Vagy egy képkeret a közös fotótokkal? Szerintem az nem lenne rossz. És nem is olyan drága. :)
2013. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csinálj neki egy meglepetés szülinapi bulit. Hívd meg a barátait illetve a közös barátaitokat, és mindenki hozzon magával valami nasit vagy valamilyen piát. Így neked sem kerül sok pénzbe és az élmény garantált. Én is kaptam ilyen meglepit a feleségemtől és nekem nagyon bejött.
2013. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!