Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mért van az h másokat min.200a...

Mért van az h másokat min.200an felköszöntenek a szülinapjukon facebookon én meg csak nyomorult 27 üzit kaptam pedig már este 10 elmúlt?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 22:06
 1/6 anonim válasza:
100%
Ettől nem leszel se több-se kevesebb. Nekem olyanok is szoktak írni, akik élőben észre sem vesznek, alig köszönnek, ha meglátnak az utcán.. Szóval, ha ezen múlik: boldog születésnapot! :D
2013. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ismerősök számától is függ,hogy hány köszöntést kapsz, na meg az életkorodtól, talán a nemedtől is (lányoknál jobban szokás ez az üzenőfali köszöntgetés, na meg az ismerőseid felfogásától. Én hülyeségnek tartom konkrétan ezt az egészet, hogy sorra küldözgetik ugyanazt a szöveget, csak mert látták, hogy mások is felköszöntöttek(különben legtöbbjüknek talán eszébe sem jutna, hogy létezel és szülinapod van)

Én sokkal inkább örülök annak, amikor személyesen, telefonon, emailben de LEGALÁBB Privát üzenetben kívánnak nem sok boldogságot, de az is felemelő érzés lenne, ha legalább a legjobb barátaim/ közeli rokonaim nem a facebookról tudnák meg, hogy hoppá... születésnapja van. Volt egy év, hogy nem volt kiírva nekem a szül.dátum. Szülinapomra rá kb 2 héttel hívott az édestestvérem, hogy neked meg nem szülinapod volt?? Mondom de. Volt. Csak nem elfelejtetted? Ő erre: Hát nem láttam facebookon kiírva bocsi.

Na ez a siralmas emberek :(

2013. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít az semmit sem.


[link]

2013. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha 200-at kapsz,akkor mi van?Semmi.Szerinted a 27-ből hányan köszöntenének fel,ha törölnéd magad a közösségi oldalakról?Jó,ha egynek fontos vagy ennyire,a többi csak látja a felső sarokban,hogy jajj,a Micikének születésnapja van,írjunk gyorsan,hátha sokan lájkolják,egyébként meg le sem sz.rnak.
2013. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egyesek ezzel töltik ki a magukban lévő űrt. Hogy ők lesznek Mr. vagy Mrs. Népszerű, gyűjtenek vagy 1000 ismerőst és ezentúl minden mozzanatukat agyonlájkolja emberek tömege. Persze, hogy ha valaki Facebook-on értesítést kap róla, oda fog írni egy szülinapi jókívánságot, pedig sokan valószínűleg tényleg alig ismerik. És ahogy írta a 2., tényleg nagyon kevés értéke van szerintem is az ilyen "boldogszülnap+szmájli" köszöntések többségének:ha levennéd, hogy mutassa az életkorod, úgy tudná legközelebb csak jóval kevesebb ismerős, hogy hanyadik szülinapodra is kívánják a boldogat. Ha leveszed a szülinap mutatását is, úgy esne vissza a valódi igaz barátokra azoknak a száma, akik felköszöntenek.


27 üzenet szerintem kiváló. Én még ennyit sem szoktam várni és szintúgy nem köszöntök fel csak kb. ugyanennyi embert rendesen, személyesen is, csak akik tényleg számítanak. A Facebookon küldött köszöntések hatványozottan üresebbek, a mindenki számára látható születésnapról való értesítés miatt. Lehetsz ismerősgyűjtő, lájkvadász, hogy majd emberek tucatjai ömlengjenek tele mindenért, brillírozhatsz, hogy te legyél a középpontban, de ha rám hallgatsz, sokkal többet ér a szívből jövő, rendes barátok által adott köszöntés, mint az, hogy Fb-n minden 3. ember szinte úgyis ráír az aznapi szülinaposokra, mindegy, hogy a való életben mennyire ismeri.


Ugyanez igaz a megosztásokra is. Nem tudom irigyelni az olyanokat, akik a napi 5x-i posztolásukra rakat lájkot kapnak, mert a valóságban, amikor nincs előttük egy viccoldal, ahonnan linkelgethetnének, már egyből nem olyan jófejek :P

2013. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 peter123456789 válasza:
én születés napomon a facebokon 170 kaptam abból 30 ismerek
2013. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!