Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit csinálnátok, ha így...

Ti mit csinálnátok, ha így telne a születésnapotok?

Figyelt kérdés
Apukámon kívül a családból senki sem köszöntött fel, egyedül barátnőmtől kaptam egy kis ajándékot, de anyukám ma valamiért a legrosszabb formáját hozta velem szemben. Már reggel rém ideges voltam, hogy miért tud még a születésnapomon is magára gondolni.. Ajándékot nem kértem, viszont nem hogy még tortát, egy kis köszöntést sem kaptam, amikor hazajött, egy szót nem szólt. Alapjába véve egyáltalán nem ilyen, de most sikerült a legrosszabb születésnapomat megcsinálnia. Nem vagyok egy érzelgős típus, de azért ez elég rosszul esett, így is az utóbbi időben az idegeimen csúszkált, de most már teljesen.. Sosem kértem nagy dolgokat, pl. ha mentünk vásárolni én pl. 10-kor akartam elindulni, de 262352623 alkalom közül egyszer sem bírt volna felkelni értem, sőt, ha kérek valamit, javarészt meg sem kapom. Direkt csinálja ezt? Mellesleg a hugommal egyáltalán nem viselkedik így, pedig ő nem az a nevelt fajta, csak ő sportol és versenyekre jár, így már mindjárt ő a család közepe, nekem meg hiába vannak szín ötös jegyeim, konkrétan szar rá mindenki. Nem vagyok rá féltékeny egyáltalán.
2013. márc. 15. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt,hogy már volt sokkal rosszabb is.

Amúgy boldogszületés napot utólag is :)

2013. márc. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
46%

Hát ez szar...

Hogy mit csinálnék? Kiborulnék, mert én alapjáraton érzékeny vagyok.

És, hogy mit lehet ennek csinálni?

Talán a szemükbe kérdezni: szerettek ti engem?

Bizonyára szeretnek, de elgondolkodnának a dolgokon...

2013. márc. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de egyet mondok mit csinálnék a helyedben.

Tanulj tovább. Főiskola, egyetem. Legyen több diplomád. Kész, ennyi, és minden jó lesz, hidd el.

A legjobb indulattal mondom.

2013. márc. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Semmit. Eltelne azt kész. Később végig fogod melózni a születésnapokat, szóval az még rosszabb mint ez, főleg ha utálni fogod a munkád, a főnöködet és a munkatársaidat is.
2013. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát utolsó, Te is baromi pozitívan akarod felmutatni a lehetőségeket szerencsétlen kérdezőnek...

A hozzászólásod elejével még talán egyet is értek, de a jövőre nézve inkább biztatni kéne a kérdezőt.

2013. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom kedves négyeske, ha ennyire nem bírod a munkád, mondj fel. Én nem hiába tanulok keményen, hisz azt szeretném majd a jövőben csinálni, amit szeretek/akarok, és nem gátolhat meg benne semmi.
2013. márc. 15. 18:51
 7/7 anonim válasza:
Szar helyzet. Próbáld vele megbeszélni.
2014. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!