Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen tortát süthetnék neki?...

Milyen tortát süthetnék neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Anyám refluxos és sokszor fáj a gyomra, ha nagyon édeset eszik, vagy ha olyat ami "nehéz kaja".viszont nemsokára szülinapja lesz, és szeretnék sütni neki valamit.mit süthetnék?

2013. márc. 17. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Például ezt. Azt írják, nem túl édes: [link]
2013. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) Annyira nem szereti a diót, szerinted ez mákkal működne?Az a kedvence, 16 éves vagyok, nem vagyok egy sütőbajnok, szóval nem tudom, hogy mákkal hogy, de köszi a receptet:)
2013. márc. 17. 13:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy próbáld ki. De biztos, hogy nem lehet rossz.
2013. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy első voltam.
2013. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És ezt szerinted milyen? [link]

Vagy erre gondoltam, vagy arra, amit küldtél, hogy a kettő közül az egyiket sütöm meg. Ez amit belinkeltem egyszerű, és nem túl édes,és gondoltam nem cukorral csinálnám, hanem fruktózzal.

2013. márc. 19. 16:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg esetlen nem 2 lapot, hanem 3-at csinálni, a tetejét vékonyan megkenni szilvalekvárral, és mákkal megszórni, utána tejszínhabbal meg díszíteni. Hát nem tudom ez így jó e, de így láttam meg lelki szemeim előtt:D
2013. márc. 19. 16:06
 7/10 A kérdező kommentje:
esetleg*, bocsi:)
2013. márc. 19. 16:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tűnik rossznak. És mivel itt kimondottan máktorta van, így szerintem ezt válaszd. És az is jó, amit te írtál. Én azt mondom, hogy próbáld ki. : )
2013. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségedet:)) Ki szeretném, mert soha senki nem süt anyunak tortát, most meg már viszonylag beenged a konyhába:)
2013. márc. 20. 06:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos finom lesz. : )
2013. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!