Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit ajándékozzak ennek a...

Mit ajándékozzak ennek a kedves rokonomnak szülinapján?

Figyelt kérdés

Párom rokonságába tartozik, de én is a családjával élek -egy háztartásban és ki is veszem a részem minden munkában-, így én is rokonnak tekintem őket.

Egy nagyon kedves nőről van szó.

Múltkor(csak névnapom volt) ekcémásoknak ajánlott fürdősót vásárolt nekem(holt-tengeri és gyógyszertárból), több ezer ft lehetett. Mindig olyat ajándékozott eddig amit használni tudtam, vagy ízlésemnek megfelelt.

Én is igyekszem mindig olyat adni, amivel nagy örömöt érek el.

Szereti az ezotériát, de a könyvtárból 2-3 hetente haza visz vagy 5-6 könyvet, illetve annyi könyvet kapott és vásárolt magának már ilyen témában, hogy tuti nem tudnék újat adni.

Szereti a komoly zenét, a Beatles-t, de a rokonok ebből is halomnyi ötletet elvettek már előlem, az évek alatt. - 45 éves egyébként-.

Párommal közösen adnánk, így beszéltük meg. - neki általában soha nincs ötlete, mindig túl akar esni az ajándékozós részeken-.

Lenne valamit ötlet?

Panelban lakik, nincs házi állat, egyedülálló anya.

Koncert, színház és egyéb jegy: tuti nem. Ezt is rendszeresen fizeti, vagy ajándékba kapja másoktól.

Nagyon nehéz így bármit is adni.


2013. márc. 21. 14:45
 1/3 A kérdező kommentje:

parfümöt nem használ, eléggé egyszerű nő. Nem sminkel és nem viszi túlzásba az öltözködést sem.

Nem igénytelen, egyszerűen ő jól érzi magát mindenféle kiegészítés nélkül a bőrében.

Talán vásárlási utalványt? azt tudnánk adni.. szeret a Hádában vásárolni.

2013. márc. 21. 14:49
 2/3 wartburg353s válasza:
Írtad, hogy szereti az ezotériát. Egyszer régebben kaptam egy szerencsefácskát ajándékba, ami kristályokból van összeállítva, és volt hozzá leírás is, hogy az a kristály milyen területen tud segíteni. (Ha nem adnak hozzá ilyet, utána lehet nézni a neten is akár, és kinyomtatni neki, vagy szépen leírni.) Én örültem neki, mert ha nem hiszek is a dologban, aranyos dísztárgy és kis helyen elfér.Ásványboltban, féldrágaköveket árusító helyeken, meg ezotériával foglalkozó boltokban kapni, ár a mérettől meg a kivitelezés igényességétől függ. neten is van www.asvanybolt.hu/szerencsefak
2013. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hmmm :) ez tényleg, nagyon aranyos.

Mindjárt utána is nézek, köszönöm a segítséget :)

2013. márc. 21. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!