Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek, van...

Milyen ajándékot vegyek, van ötletetek?

Figyelt kérdés
Nemrég lett barátom,most van a szülinapja. És muszáj vennem neki valamit,mert meghívott a családjához hétvégén,ahova szívesen megyek. és illene neki venni valamit. Nincs semmi ötletem.

2013. márc. 21. 19:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
A csoki mindig jó megoldás. ;)
2013. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*19 éves
2013. márc. 21. 19:48
 3/11 anonim válasza:
51%
parfüm, ilyesmi :D
2013. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

most a barátodnak akarsz valamit venni vagy a családjának?

am, én meg szoktam kérdezni, hogy mit szeretne. ugyanis pl. barátnőm most egy nagyon puha, cuki meg helyes plüsst vett a barátjának, de kíváncsi lennék, hogy valójában örült-e neki a fiú...

19L

2013. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tudom:), de a névnapja is most volt, és akkor azt vettem neki:\
2013. márc. 21. 19:49
 6/11 Baccardi01 válasza:
Esetleg valami parfüm, mellé meg egy aranyos plüss állatka.
2013. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mármint csokit, kérdeztem h mire vágyna, valami vastagabb bőrkarkötőnek,de azt szerintem saját magának akarja rendelni külföldről
2013. márc. 21. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább azt írom le, hogy mit NE vegyél. Semmi féle képen se valami közös képes, szivecskés keretes baromságot, vagy ugyanez párnában, bögrében, plüss macin. Hogy miért? Mert értelme semmi és tuti, hogy a szekrény mélyén fog landolni és az első lomtalanításnál úgy belebässza a szemétbe, hogy beleremeg a kuka. Én a barátnőmtől idióta mintás pólókat kapok, de én ezt kértem tőle, ez a heppem. Mondjuk karácskor kitett magáért, egy szódakészítő gépet kaptam, úgy 10-12 ezret kóstál, de nagyon hasznos és kb minden nap használom.
2013. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 first blood válasza:
szeret valami focicsapatot? ilyen szurkolói ajéndéktárgyat, bögrét vehetnél neki
2013. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tudtommal nincs kedvenc csapata, fu ilyen közös ,képes dolgot nem is akartam,köszönöm a válaszokat:) jöhetnek még!
2013. márc. 21. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!