Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A húgomnak lesz 8. születésnap...

Hegyi Juli kérdése:

A húgomnak lesz 8. születésnapja és Monster High bulit szeretnénk rendezni neki! Milyen programok legyenek?

Figyelt kérdés
Szóval olyan kérdésem lenne hogy szerintetek milyen programokat csináljunk a pajtásoknak? 5 kisgyerek lesz plusz a húgom. Ötletek? :)
2013. márc. 27. 10:16
 1/4 anonim válasza:
Bár még én is fiatal vagyok, de fogalmam sincs, hogy milye. az a Monster High buli. Bővebben kifejtenéd,akkor lehet,hogy jobban tudnánk segíteni.
2013. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pl. Holla csacsi farka helyet hol a remcsacsi farka de lehet ne jellmezes buli pl. En Lagona Bule-nak ölltöznékbe
2013. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Monster highes tálak (műanyag)szalvéták,a monster high színébe lehetne csinálni sapkákat,játéknak: Kire gondoltam? Elmondanak a szereplőről 1-2 dolgot,a többiek kitalálják,nyomtatni színezőket,Monster highes zenére "ugrándozhatnak" Esetleg vegyétek meg a dupla filmet,és rakjátok be a gyerkőcöknek...stb Remélem segítettem !
2013. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen köszönöm segítettél sok jó ötlet..:)) remélem majd jól fog sikerülni :)
2013. ápr. 26. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!