Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek egy nagyon jo...

Mit vegyek egy nagyon jo baratnomnek 21. szulinapra?

Figyelt kérdés
Komolyan nincs otletem, ketsegbeejto, mert altalaban szokott. Szepeszeti dolgot nem lehet, mert azzal foglalkozik, mindene megvan. Kozos kepes emleket kapott mar, cuki plusst kapott mar, altalam keszitett sutit kapott mar. Egyebkent kis cuki lany, szereti az ilyen apro dolgokat, diszeket, de az nem snassz? Teli van veluk a szobaja. Konyvre nem tellik, mert a keretem sajna kb. 1000 ft. (Legfeljebb 1500) Lassan barmilyen otletnek orulok. :(
2013. márc. 30. 18:10
 1/3 anonim válasza:
Én azt javaslom,készíts neki valamit.Például decoupage technikával díszített kis fadobozkát, amit az ő stílusára tudsz elkészíteni és bele tudja tenni az apró csecsebecséit.Nagyon egyszerű,akkor is ha nincs sok kézügyeséged és egyedi lesz a végeredmény.Csak menj be egy hobbiboltba és nézz körül,biztosan ihletet kapsz! :)
2013. ápr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azota kitalaltam, de koszi! Es kepzeld, pont fadobozkat csinalok, szalvetaval, es bele pedig egy memoriakartyat (a tarsas jatek fele) teszek, amit a kozos kepeinkbol csinalok. Szerinted milyen?
2013. ápr. 3. 14:31
 3/3 anonim válasza:
Szerintem tökéletes és egyedi.Biztosan örülni fog neki. :)
2013. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!