Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a barátnőmnek?

Nyarimikulas kérdése:

Mit adjak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Milyen ajándékot adjak a barátnőmnek szülinapjára? Szereti a lovakat mást nem nagyon tudom nem rég vagyunk együtt (1-2 hete) Lovaskönyvet vennék csak nem akarok olyant amit mar olvasott mert amilyen mázlista vagyok tuti olyant vennék és valami többször használatos dolgot szeretnek,mert ezt 1x elolvassa utána megy a fenébe.
2013. ápr. 5. 19:41
 1/3 Vik's válasza:
Hu ki lehetne fejteni bővebben... Pl: Vannak olyan aranyos bőrből készült nyereg alakú kulcstartók... Most a héten lehet kapni a Vörösmarty-téren:) szerintem ez e gy jó ajándék
2013. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na azt meg hozzáfűzném,hogy Romániában,Udvarhelyen lakom.:D De azért koszi a segítő szándékot.
2013. ápr. 5. 20:56
 3/3 Kondor Judit válasza:
Vidd el egy könyvesboltba és ott ki tudod puhatolni melyik könyvet nem olvasta még.
2013. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!