Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ilyet lehet valahol készíttetni?

Ilyet lehet valahol készíttetni?

Figyelt kérdés

Most egy kaparósorjegyet képzeljetek el, amit ha lekapartok, látjátok, hogy nyert vagy sem.

Na hasonló elképzelésem van nekem is, én üzeneteket szeretnék alá rejteni, és mindig egy maghatározott napon kaparhatná le. Addig pedig meglepetés lenne, hogy az adott dátum épp mit rejt


Ezeknek az üzenteknek fontos jelentősége lesz majd, amit személyesen is elmondhatnék. De szerintem ez aranyos, és egyben valahol romantikus is, ugyan akkor pedig izgalmas, hogy végre mikor olvashatja a következő üzenetet


2013. ápr. 8. 12:34
 1/2 anonim válasza:
Tud készíteni: kinyomtatod amit szeretnél, vastagabb, 135 g/m2 papírra. Ahol a lekaparni való rész van, buborék/levegőmentesen leragasztod celluxxal. A celluxot lefested ezüst vagy bronz színű NEM oldószeres, hanem vízbázisú festékkel. A celluxról a festék lekaparható ha nem oldószeres. Remélem tudtam segíteni!
2013. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előző ötlete nagyon jó! De nekem is van. Egy lapra vagy cetlire (műszaki rajzlap legyen) felírod az üzenetet tollal és lefested fekete (vagy akármilyen) színü festékkel,sima vízfestékkel, és neki csal annyi lesz a dolga hogy óvatosan lekapargassa. ;)
2013. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!