Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mik történtek 1957. 06.15....

Mik történtek 1957. 06.15. én? Milyen híres emberek születtek ezen a napon?

Figyelt kérdés
Anyukámnak szeretnék születésnapra készíteni egy kis történelmi összefoglalót, hogy azon a napon amikor született, mik történtek a világban, illetve milyen híres emberek születtek, vagy egyéb érdekességet ahhoz a naphoz kapcsolódóan. Próbáltam a google-n keresgélni de nem sok sikerrel.

2013. ápr. 15. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem aznap nem igazán történt semmi,én sem találtam semmit...mindenhonnan ki van hagyva ez a nap.

Csinálj csak egyszerűen 1957-ről..úgy azért már vannak dolgok.

2013. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érdekes ötlet, ezt találtam:

[link]


Esetleg valamilyen netes archívumban lehet találni scannelt napilapokat, azokban még lehet egy és más.

2013. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyikőtöknek! Minden ötletet számításba veszek!
2013. ápr. 15. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már akkor is volt:

[link]

2013. ápr. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet a Széchenyi Könyvtárban olyan újságot rendelni, amit rendesen megcsinálnak - az aznapi hírekből összeválogatva.

Gólyahírként pedig beleteszik anyukád képét.

Szerintem jópofa, olyasmi, amit mondasz. :)

Persze az is tök jó, ha magad akarod megcsinálni, csak gondoltam, szólok, hátha nem tudod.


[link]

2013. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!