Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Üdv! Tudom, lerágott csont,...

Üdv! Tudom, lerágott csont, de mindjárt itt van a barátom 24. születésnapja, és le vagyok égve, emellett semmi értelmes ötletem. Írnátok nekem jó tippeket?

Figyelt kérdés
Először arra gondoltam főzök vacsit (gyertyafény, nyál, stb.), de igazából együtt lakunk, és szoktam ilyet ünnep nélkül is... nálunk ez nem üt akkorát. A torta meg azért nem a legjobb, mert nem annyira édesszájú. Most csináljak szalonnás-kolbászos piskótát??? :D Ami talán jó ötlet, hogy vennék 2 jegyet a Vadasparkba... de már ebben sem vagyok biztos. Emellé még kéne valami, de pólót, parfümöt meg ilyesmit nem szeretnék. Inkább valami egyedit, ötleteset és olcsót. Az is eszembe jutott, hogy közös képünket keretbe rakom, mert mindig duzzog, hogy nincs rólam képe. Viszont egy hónap múlva 2 évesek leszünk, akkorra terveztem egy nyálasabb albumot képekkel, idézetekkel. A szexuális életünk teljesen rendben van, esetleg vmi újabb szexi gönccel tudnám feldobni, de arra most nem akarok kiadni... Segítsetek, légyszi!
2013. ápr. 16. 10:03
 1/3 anonim válasza:
A Vadas-Park jó ötlet, vagy menjetek moziba. Esetleg gokartozni? Mondjuk az se olcsó, vagy írd meg egy történetben, hogyan ismerkedtetek meg, ne a te szemszögedből. Azt szépen be lehet keretezni. Nem tudom mennyire értékeli az ilyeneket. Esetleg valamilyen billiárd program, pizzás este egy jó filmmel?
2013. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A vadaspark tényleg jó ötlet. De ha mondjuk valami személyeset akarsz neki, akk csinálj egy rakat ,,kupont" amit nálad válthat be. Lehet rajta akármi. Tavaly én is csináltam a barátom szülinapjára, mondjuk én 24 darabot, mert h 24 éves volt. Tetszett neki, személyes is, s lényegében nem kerül semmibe, csak papír kell hozzá meg egy toll. :)
2013. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jajj, ez a kupon nagyon jó ötlet!!! :) köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)
2013. ápr. 25. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!