Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vehetnék a párom (férfi)...

Mit vehetnék a párom (férfi) 40. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Igazából halvány gőzöm sincs róla, mindene meg van... Ti mit vettetek, aminek örült_? Esetleg valami személyes dolog, amit te készítettél, vagy olyan szívhez szóló ajándékot adtatok?
2013. ápr. 19. 21:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%

Hmm lássuk csak! 40 éves lesz!

Ha még nem volt urulógusnál,akkor itt az ideje elkezdeni járni!

Szerintem legyen ez a szülinapi ajándéka! Garantáltan felejthetetlen lesz az élmény! :D

2013. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam, mert lehet hogy valaki tudna 5000 Ft.-ért egy olyan ajándékot mondani, amit nagyon jó ötletnek találok, de lehet hogy 20 000 Ft.-ért. Nem akartam árat kikötni, de magyar átlag keresethez viszonyított ajándékra gondoltam...
2013. ápr. 19. 21:28
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes ötleteket... Viszont kívánom
2013. ápr. 19. 21:28
 4/11 anonim válasza:
27%
A férfi 40 éves kora fölött már a nőnek is érdeke, hogy évente elmenjen prosztata vizsgálatra...
2013. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs valami hobbija? Mert ha igen, akkor ahhoz kapcsolódó ajándéknak biztosan örülne.
2013. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Thai boxos már régóta űzi, tehát nincs szüksége semmire. A paintballal ugyanez a helyzet, ezért vagyok tanácstalan.. :(
2013. ápr. 19. 21:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Te ismered a párodat, te tudod minek örülne.. Én megírhatom mivel leptem meg a férjemet, de nem biztos hogy a te párod is örülne neki. A férje örült neki, mert mindig szeretett volna olyanokat.

pl:

születésnapjára vettem neki Shoshin-Do Ju Jutsu kardokat. Önvédelmi fegyverek.

Karácsonyra zongorát kapott. Imád zongorázni

Novemberben lesz 40 éves a férjem. Már gyűjtöm a pénzt, és a meglepetés egy repülőjegy lesz Japánba.. Legalább el megy és vizsgát tesz az önvédelmi sportban így meglesz az 5-dik Danja..


Én ezekkel leptem vagy lepem meg.. Mert ő ezeknek örült.. Csak tudod mi a párod hobbija, mit szeret csinálni, minek örülne..


Ha semmi nem jut eszedbe akkor vegyél neki ilyet..

[link]


Minden férfi imád ilyenekkel játszani..(még az én férjem is. Ha kifogyok az ötletekből akkor ezt fogom venni neki)

2013. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én is majdnem ezt a sportot űzöm..:D valami felszerelés?
2013. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi értelme van ilyen kérdést feltenni??? te férjed, te ismered. ahány ember, annyi féle ízlés stb. ha például ilonka férjének, józsinak tetszett az új zseblámpa vagy mit tudom én micsoda, az nem biztos,hogy a te párod is örülni fog neki.
2013. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csináltass magadról egy lézerhologrammot, valami szexi képről...
2013. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!