Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak születésnapomon?

Mit csináljak születésnapomon?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz a születésnapom és napközben kénytelen vagyok egyedül eltölteni az időt, mert mindenki körülöttem munkában lesz. Én aznap nem fogok dolgozni, minden évben így szervezem, hogy aznap szabad legyek. Reggel elmegyek moziba, utána egész estig ráérek, akkor ugyanis már lesz egy kis társaság. Tudtok valami jó időtöltést ajánlani? Budapesten élek! Légyszi normális válaszokat adjatok! Előre is köszi! 28/F

2013. máj. 8. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Menj strandra,vagy a városligetbe kacsát etetni,esetleg a várba a nemzeti galériába.Ebédelj egy jó étteremben utána menj el egy prostihoz.
2013. máj. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

menj el egy finom masszázsra

Kozmetikushoz, fodrászhoz

nézz megy egy meccset

szedj össze egy barátnőt

2013. máj. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem írtam, de barátnőm is este ér rá! A köcsög, irigy megjegyzésetekkel meg el lehet innen húzni bunkók!! Persze tisztelet a kivételnek!!! Értelmes válaszokat kértem, hogy milyen programot szervezzek magamnak!!!! Főiskolára járok, dolgozom, sportolok, tervezem a jövőm, szóval nem állandóan így telik a napom, ahogy azt ti képzelitek. Gondolom a kérdésemben és az azt követő kifejtésben nem volt semmilyen más dolgozó, elfoglalt emberekre nézve sértő vagy önmagában nagyképű, fennhéjázós tartalom. Az, hogy az embernek van egy kis szabadideje és szeretne már állítólag "normális" magyar embertől tanácsot kérni - hátha az a tapasztalatánál fogva tud ilyet adni- szerintem nem egy ilyen válaszokkal kezelendő dolog. Első válaszadónak pedig üzenném, hogy anyámat még egyszer ne említse mert ő már sajnos elment. Remélem nem tudod meg soha milyen érzés ez, főleg fiatalon... Nem vagyok újgazdag, nem is vagyok tele pénzzel... Rengeteget dolgoztam és gondolom megengedhetek egy kis pihenést születésnapomon... Remélem az érintettek ezen elgondolkoznak és máskor egy jóindulatú kérdésre, nem rögtön így reagálnak. Esetleg ebből látszana az itthoni összetartás??? Ráadásul kértem, hogy normális válaszokat írjatok, ehelyett páran pont az ellenkezőjét tették.... Szóval még egyszer kérdezem, az értelmes embereket!!! Mi a tanácsotok, kb. déltől este 6-ig. Tudtok-e valamilyen kulturális eseményt vagy rendezvényt, jó programokat. Köszönöm.
2013. máj. 9. 09:02
 4/8 anonim válasza:
55%

kedves kérdező! sajnos én is ezt tapasztalom amit te, felteszek egy kérdést, és bunkó módon válaszolnak, anélkül hogy ismernének! tele vannak rossz indulattal! csak azt nem értem hogy ha a kérdésre nem tudnak normálisan válaszolni, akkor egyáltalán minek írnak ide??? Az ilyenek tele fröcskölik a világot a mérgükkel!:S És ha akartok le is pontozhattok, de ez a véleményem!!

A kérdésedre: nekem ha lenne szabadidőm, elmennék horgászni, mozizni, xboxoznék, könyvet olvasnék, elmennék olyan boltokba amikbe amúgy is beakartam volna menni, csak eddig nem volt időm, stb.:)

2013. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A mostani elsőnek üzenem, hogy ez nem neki szól. Valaki még ő előtte írt csúnyákat, de azóta törölte.
2013. máj. 9. 10:09
 6/8 anonim ***** válasza:

(előző, nem te vagy, törölték a valódi egyest)

Kérdező! Olyan jó májusban egyedül lenni a virágzó természetben! sétálj egy kicsit, ami elérhető, Margitsziget, vagy Normafa, hagyd, hogy a természet megérintsen, hallgasd, ahogy szól Hozzád! Csak úgy, céltalanul csavarogni egy kicsit a világban! Nagyon jó, feltölt kozmikus áramokkal, ami elől elzárjuk magunkat, mi városi emberek. Nem kell semmit csinálni -ez olyan pihentető- csak engedni, hogy a világ megérintse 28 éves szívedet! Sok boldogságot kívánok születésnapod alkalmából!

[link]

2013. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez jól esett! :)
2013. máj. 9. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Fagyizás:):) Boldog Szülinapot!:)
2013. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!