Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátomnak szülinapjára...

Barátomnak szülinapjára többek között egy olyan újságot szeretnék összeállítani amiben arról a napról vannak hírek, amikor született. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Még nem tudom hogy valósítsam meg, hogy legyen az egésznek újság kinézete. A neten találtam pár oldalt ahol ilyen hírek vannak, még hol lehetne máshol keresni esetleg?

2013. máj. 17. 16:27
 1/6 anonim válasza:
Szia! Ilyet készítenek megrendelésre, valahol a Budai Várban kb 18000 Ft-ba kerül azt hiszem és egy gyönyörű szép A5-ös könyv lesz belőle.
2013. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bocsi nem A5 hanem az A4-nél eggyel nagyobb :)
2013. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet!

Nekem is eszembe jutott már, hogy én készítek egy ilyen "újságot", de sajnos alig találtam adott napra szóló eseményeket...

Valószínűleg én kerestem rossz helyen, de azért az ötletet nagyon jónak találom!

Ennek ellenére nem adnék érte ennyi pénzt. Na nem azért, mert nem érdemel meg ennyit az ünnepelt, hanem mert egy kicsit több munka belefektetésével magunk is elkészíthetjük.


Sok sikert hozzá én biztos örülnék egy ilyen ajándéknak!

2013. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen területen dolgozom. Sokkal kevesebbért szoktam ilyeneket csinálni. A budai vári szerintem drága.
2013. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A 18000-ret én is soknak találom, meg szerintem ha én csinálom sokkal személyesebb, csak most egy kicsit megakadtam, annyira sok aznapi hírt én se találtam:(
2013. máj. 23. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Könyvtárban találsz korabeli újságokat, és fénymásolást is vállalnak általában.
2013. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!