Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tesómnak aki fiú most lesz a...

Pamanó kérdése:

Tesómnak aki fiú most lesz a szülinapja és nem tudom hogy mit adjak neki ajándékba.23 éves lesz én pedig a húga vagyok és 14 éves. Mivel nem vagyok pénzt kereső ember ezért nem akarok nagy dolgot csak valamit aminek örülne. Ötletek?

Figyelt kérdés
Nem egy komoly ember és nagyon szeret hülyéskedni..belül még szinte gyerek szóval nem akarok valami nagyon komoly dolgot...ötletek?
2013. jún. 22. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz sütit sütni?:) Esetleg készíthetnél neki muffinokat, és kidíszíthetnéd szépen. :) vagy írhatnál kuponokat, hogy pl: ma te ágyazol fel nála, készítesz neki reggelit, kitakarítod a szobáját. :D
2013. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zseniális ötlet amit az első írt. Süti beválik. De te ismered, hogy mit szeret, pl ha tudsz róla ilyen külön infokat hogy ezt vagy azt a tárgyat, dezodort, akármit szeret akkor azt is beszerezheted, de sütéshez vagy kézzel készített ajándékhoz még pénz sem kell.
2013. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A muffin az jó ötlet :DD a Kuponok..hát meg tudnám oldani így is de nem itthon lakik hanem a menyasszonyával...mindig átmegyek de lusta kennék átmenni csak azért hogy megágyazzak xDD
2013. jún. 22. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!