Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a Barátom 18....

Mit vegyek a Barátom 18. születésnapjára? Fogalmam sincs, valami tipp?

Figyelt kérdés
Barátomnak 14.én lesz a szülinapja, eléggé meg vagyok csúszva és fingom sincs mit vegyek neki pedig sürget az idő.Segítenétek? A Barátom pár szóban, tipikus az a fiú akire azt mondják "Páva" De nem az 5 kilós változatba, és focizik. Tudnátok segíteni mit vegyek? Tavaly párnát vettem amin ketten vagyunk,meg nyakláncot-fülbevalót!:)

2013. júl. 2. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Karkötő, óra

Sporttáska az edzéshez

Közös program

2013. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"Ne légy Páwa" és "Növessz már faszt" felíratú cuccokat ;)
2013. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
fogadj örökbe egy állatot a nevére egy évre az állatkertben, mondjuk egy pávát
2013. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úristen mekkora csicskák vagytok.kikértem a normális emberek véleményét, de ebbe ti nem tartoztok bele amint ez látszik, szóval nem értem mit kerestek itt. És mi az hogy növessz már faszt? Nőj már fel te csöves!! Ki mit ért a páván, a barátom jóképű és jól öltözött mert végülis a páva ezt jelenti nem?HAHAHHA VICC
2013. júl. 2. 19:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy márkás focilabdát, mondjuk olyat amin a kedvenc szinei vannak. Vagy készithetnél is valamit. Az én páromnak 21-én lesz s 19 születésnapja, arcszeszt kap ( minen borotválkozás után használ axe-ot, ezért adidast fog kapni ami hasonló illatu mint amit ő használ) illetve készitek neki egy ajánsék kupon füzetet, 19-et, és mindegyiken 1-1 cselekvés lesz, pl ilyesmi: Ez a kupon egy reggelire az ágyba váltható be vagy Ez a kupon egy zenés sztriptizre váltható be, a zenét te választhatod ki. Időigényes, én már három napja szerkesztgetek, de pont ezért lesz jó ajándék, mert minden nap válaszhat egy kupont, én pedig teljesitek olyan dolgokat amiket szeret, és jól is szórakozunk. Persze nem muszály szerkeszteni és nyomtatni, lehet csinálni szabad kézzel. Szerintem ezzel te se lőnél mellé, de ehez ismerni is kell őt elég jól, hogy tudd miket szeretne nagyon veled.
2013. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 kupon füzetet amibe 19 darab lesz* bocsi csak gyorsan irtam.:)
2013. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úristen ez a kuponos nagyon jó, tuti kipróbálom!:)) Köszönöm. Végre normális válasz, a sok idióta példát vehetne.
2013. júl. 2. 23:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen, ha szeretnél valamit kérdezni irhatsz nyugodtan! :) ( megjegyzem én még mindig csinálom, ha mindenn igaz holnap kész lesz igy 5 nap után.:DDD )
2013. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nagyon komoly eskü, tuti kipróbálom!:) És te miket írtál tudsz tippeket?
2013. júl. 3. 20:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem ezek vannak eddig:

-szexi tánc zenével

-séta kettesben

-joker kupon ( arra váltja be amire akarja)

-masszázs tetőtől talpig,

-játék kupon ( imád videójátékozni, az nap annyit játszik amennyit csak akar)

-lutálkodó nap ( annyit alszik mint a maci télen:D szóval aznap sokáig aludhat, egésznap ágyban lehet én pedig kiszolgálom, délután válaszhat kártyajátékok vagy társas stb közül este pedig ő választ filmet)

-vetkőzős póker

-kedvenc süti sütés

-reggeli az ágyba

-fehétnemübe vacsi készités

-közös zuhany

-csók szabadon választott testrészen

-5 hatalmas ölelés

-100 darab csók

-piknik a szoba közepén csokiöntet és tejszinhab kiséretében ( leönteneném vele amennyiben póló nélkül van és hát a folytatás érthető :D)

-pezsgő a venecei tó partján ( hozzájuk ez van a legközelebb de bármilyen tó avgy folyó partján jó lehet)

Kéne még nekem pár darab, van valami ötleted?:/

2013. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!