Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen hasznos ajándékot...

Milyen hasznos ajándékot vehetnék egyetemet kezdő barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Sajnos semmi sem jut az eszembe, nagyon fontos hogy valóban hasznos legyen, de mivel még én sem vagyok egyetemista így nem tudom mit vehetnék. Lehet nagyobb dolog is az nem gond mert akkor többen vesszük neki :)


18L


2013. júl. 2. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

hát nem nagyon jut eszembe olyasmi, ami különösebben fontos lenne az egyetemhez...

Persze a laptopon kívül, de az meg azért mégis csak drága.


Esetleg egy új "egyetemre járok" táska, amiben elférnek füzetek, jegyzetek... azt ki tudjátok dekorálni, hogy egyedi legyen... különböző apróságokat varrni rá, meg ilyesmi... és akkor egyrészt jó téma, ha valaki megdicséri, másrészt mindig gondol rátok...


Vagy még hasznos lehet egy pendrive, ami mondjuk nem 1 gigás, hanem legalább 2.

Az meg azért is jó, mert a neten is csomó jópofa pendrive kapható. És ez fontos mert sokszor kell, mert mindig nyomtatni kell valamit, meg elektronikus formában van a tananyag, stb.

2013. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ pen 3 ra én is gondoltam de elektronikai boltjuk van úgy hogy náluk abból sosincs hiány
2013. júl. 3. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!