Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel lepjem meg?

Mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés
2hét múlva lesz a pasim 19.szülinapja és szeretnék neki valami egyedi ajándékot adni,de nincsen semmi ötletem.Tudni kell róla hogy nagyon szeret gitározni,szereti az animéket,és az elektronikai dolgokat.Gondoltam már arra hogy csináltatok neki pengető alakú medált de az 16.000 ft körül van és sajnos nekem csak 4-5000forintom van.
2013. júl. 20. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Veszel egy pengetőt kb 500 ft teszel rá egy karikát meg egy láncot veszel. 5000 ftből simán kijön.


Amúgy vegyél neki gitáros kulcstartót, zeneboltokban szoktak lenni gitáros cuccok.

2013. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez kevés, tudni kéne, hogy mióta vagytok együtt, mekkora a szerelem. Milyen a kapcsolatotok stb... Ha nagy szerelmesek vagytok és egyedi ajándékot akarsz, akkor én egy fényképalbumot adnék a közös képeitekkel! (férfi voltam)
2013. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!