Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan "tálaljam" ezt az...

Hogyan "tálaljam" ezt az egészet? (Többi infó lent)

Figyelt kérdés

Szóval..

A barátomnak, aki 17 éves, születésnapi meglepetést szervezek. Igazából nem olyan nagy meglepetés,és nagy durranás, csak kis apróság. Tortát sütök neki, még ma, és holnap azt szeretném neki átadni. (Ezen felül persze még lesz ajándék is, de ez mellékes). A kérdésem arra irányul, hogy adjam át, vagy hogyan "tálaljam", konkrétan nem arra a tálalásra gondolok amit a szó használatakor értünk, hanem arra, hogy pl. ahogy belép a bejárati ajtón már legyen kint a konyhai asztalon a torta meggyújtva, és mondjam hogy meglepetés. Vagy pl. higgye azt, hogy elfelejtettem ezt a napot (úgyis egy nappal előbb ünnepelnénk/lepném meg)..és amikor már egy kis ideje itt van, mondjuk filmet nézünk a szobámba vagy valami kimennék, hogy várj hozok be innivalót, vagy akármit..és vissza nem az innivalóval hanem a tortával állnék az ajtóba amin a gyertyák meg lennének gyújtva, vagy hasonló valami..esetleg ötletek..amin a legjobban meglepődne.:)



2013. júl. 25. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Vagy tedd be a hűtőbe a tortát, és küldd el őt italért :)
2013. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hmm..ez sem rossz ötlet, de az nem adja ki hülyén magát, hogy tele van a hűtő..és ott egy szép torta (remélem szép lesz)..és alatta lévő polcokon meg ott a paradicsom,paprika, meg a savanyú uborka..és hasonlók?:OO

Meg a gyertyák?:O

2013. júl. 25. 14:40
 3/6 A kérdező kommentje:

Várok még ötleteket, aki értelmes választ ad, és jó ötletet, annak megy a zöld kéz.

Első kommentelőnek, már ment is:)

2013. júl. 25. 14:40
 4/6 anonim válasza:
100%
Én evés után vettem elő, addig jól eldugtam a pincébe, mert a hűtőben meglátta volna. Vettem egy kis zenélőt, ami a Happy Birthsday-t énekelte, mert nekem rossz a hangom. Szépen besétáltam vele mosolyogva:)
2013. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"legyen kint a konyhai asztalon a torta meggyújtva"


Mondjuk én a tortát semmiképpen nem gyújtanám meg... (:


Az innivalós dolog jó ötlet, én sexy hálóingben tortával a kezemben mennék vissza a szobába.

2013. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jó na a lényeget értitek :$

amúgy még gondolkodóban van ez az egész..de jók az ötletek,tetszenek..ment a kéz :)

2013. júl. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!