Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátomnak 25-ik...

Mit vegyek a barátomnak 25-ik szülinapjára? Valami olyasmi kéne, ami ötletes, aranyos. és örülne is neki. nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen értékben?


Aranylánc

PS/Xbox/Pc játék

Konzol kotroller

Trónok Harca könyv

Kedvenc pizzája, finom sör, vagy bor, és te veszel magadnak egy szexi fehérneműt, és megmutatod neki benne magad.

Amit kerülj: idióta apróságok, dísztárgyak, plüssállat.

2013. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Készíts neki nagyon finom vacsorát :)) esetleg süss tortât
2013. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező, két dolgot kell alapvetően eldönteni: az egyik, hogy mi az érdeklődési területe a barátodnak, valamint, hogy mennyit szánsz a dologra.

Ezek mentén kell döntened, de én pl.szeretek olyan dolgokat ajándékozni (bár kapni is), ami tartós, és sokáig emlékeztet az ajándékozóra. Hogy egy példát mondjak, én egy lusta, szorgalmas ember vagyok, így legutóbb egy fából faragott vízilovat kaptam, kb 10000.-Ft értékben.

2013. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
egy barátnőm a pasijának szülinapjára adott egy dobozt 365 idézettel.. egyet az év minden napjára:)sok munkába telik de szerintem nagyon ötletes :)
2013. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szerintem minden pasi szeretne lőni. vidd el egy lövészetre!

pl van most kuponos is, feltéve ha pesti vagy :)


[link]

2013. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!