Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adhatnék legjobb barátomna...

Mit adhatnék legjobb barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Most lesz 16 éves meghívott a házibulijába és bár hangoztatja hog ne vigyek neki semmit én tudom hogy azért nagyon örülne valaminek....nagyon jóban vagyunk lassan 2 éve csak barátok bár szerintem voltak időszakok amikor többet jelentettem neki,de most CSAK barát....gondoltam ilyenekre hogy egy babzsák fotel,valami jó feliratos laposüveg..stb milyenek??adjatok még tippeket:))csak simán piát nemakarok mert az oan uncsi meg mindenki azt visz neki..:/

2013. okt. 20. 15:27
 1/2 gabykaAAAA válasza:
valami olyasmit ami az érdeklődési köreiben van! és amire vágyik, vaggy tetcik neki
2013. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
16 éves srácnak laposüveg? O.o Hát azt hiszem ez esetben nincs jó ötletem...de én a legjobb barátomnak mindig sütök egy tortát vagy elhívom moziba
2013. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!