Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit vegyek barátnő...

Szerintetek mit vegyek barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok, két éve vagyunk együtt,és most nem jut eszembe semmi... elmondom,hogy miket vettem eddig,most valami mást szeretnék venni neki tehát plüss maci,közös kép egy párnán,ékszer,vacsorázni is elvittem már sokszor,szoval azon szerintem nem lődne már meg szerintetek parfüm az jó lenne..? mert ezen kivül más tényleg nem jut eszembe


19F/20L



2013. nov. 2. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Virág, bonbon, raffaello!
2013. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Toplista: könyv (ha szeret olvasni) smink (pl.: körömlakk ha szokta festeni a karmait akkor örülni fog) ékszer ( Ha érzelgős akkor szíves nyaklánc ha táskamániás akkor táskás nyaklánc) Amit gyűjt( ha régóta ismered biztos tudod ha gyűjt valamit akkor mit és add neki azt) Valamit amin rajt van a neve(Háát ezt csak akkor ha jobb ötleted nincs... :) ) Esetleg egy jegyet a kedvenc zenekarának koncertjére vagy színházba esetleg moziba ha érdekli valamilyen film ( A tárgyat eltörheti, elveszthei, megeheti de egy emlékezetes esemény örök emlék.. TILTÓLISTA: kinderfigura, plüsi (gyerekes), bögre (uncsi) a tiltólistáról való válazstás akkor elfogadott ha rajt van a neve. Ajándékválasztáskor fontos mit szert ő mennyire ismered te milyen a kapcsolatotok.. Remélem tudtam segíteni..Oh és igen a parfüm jó ötlet ha tudod milyen illatút szeretne.. Amúgy ha nem tudod akkor hanyaold mert te lehet, hogy finom illatúnak tartod de ő nem..
2013. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,amugy ekszert azt most vettem nemreg,ugyhogy szerintem elviszem majd valahova+virag/csoki
2013. nov. 2. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!