Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ferjemnek hamarosan 40....

Ferjemnek hamarosan 40. szulinapja, mit adhatnek neki?

Figyelt kérdés
Valamit sajat kezzel szeretnek kesziteni neki. Olyanra gondolok, h. a falra papirbol szeretlek, esetleg boldog szulinapot szerelmem, v. valami hasonlo feliratot akarok kesziteni papirbol kivagva es felragasztani. Jo otleteket szeretnek. A multkor rengeteg piros szivet tettem a falra, nagyon orult neki.
2014. jan. 17. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Csinálj kis könyvecskét,40 dolog amit szeretek benned cimmel,és oldalanként 1-1 dolgot irj le mit szeretsz benne.


Varrj neki párnát,mintásat,te tudod mit szeret és meg is tudod valósitani,pl focilabda ha focizik,vagy mobil formájú párna ha állandóan azon lóg.

2014. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi h. irtal. De jo!. A konyvecske nayon jo otlet!
2014. jan. 17. 13:19
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsi. nagyon
2014. jan. 17. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

innen az ötlet,csak én születésnapra adtam,és annyi lett,ahány éves.

De akad még ezen az oldalon pár jó,valentin napra is

2014. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a kiskönyvecske nagyon jó dolog.

DE szerintem ne azt írd le benne, mit szeretsz benne. (ah olyan szép a hajad, vagy édes a mosolyod...)

Hanem írd le a 40 dolgot ami az intim életetekböl annyira szeretsz. Ezt nem egyszer fogja elolvasni hanem 100% és a kapcsolatotoknak is nagyon jót tenne és a férjed önérzetének is.

Kezdheted az egyszerübb dolgokkal és mélyed bele nagyon intim részletekbe.

2014. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, ez a konyvecsket mindenaron megakarom csinalni. Mar gondolkozom is a szep modatokon, csak egy kis problema van, kerem aki tud segitsen nekem. Ugyanis a ferjem nem tud magyarul, hanem angolul beszelunk egymassal. Es en meg annyira nemtudok jol angolul, h. ilyeneket mondatba foglaljak. Aki jol tud angolul, kerem irjon nekem parat.
2014. jan. 17. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!