Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Most lesz a 15. Születésnapom,...

Most lesz a 15. Születésnapom, és szeretnék bulit csapni, de nem tudom, hogy ezt hol tehetném meg. Bővebben lent. (? )

Figyelt kérdés
Kb. 20 főt hívnék meg, és leginkább egy olyan helyre gondoltam, ahol tàncolni lehet és ehhez van is elég hely.. a DJ pult annyira nem lényeg mert anélkül is megoldjuk a zenét, de az nem lenne hátrány ha mondjuk lenne pár asztal ahova a kajákat, üdítőket tehetjük.. kaja, üdítő nem kell előre azokat mi vinnénk... és az is lehet egy szempont, h legyen viszonylag olycsó a hely, olyan ahol nem drága a bérleti díj! Ha valaki tud a leírásnak megfelelő vagy hasonló helyet az írjon pls!:$ Ui.: Budapesten legyen!!:D

2014. jan. 26. 14:46
 1/1 anonim válasza:
play vagy gödör kibérlését tudom ajánlani
2014. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!