Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan tudnék meglepetés...

Hogyan tudnék meglepetés bulit tartani a barátomnak? Szeretném, ha igazán emlékezetes lenne a születésnapja (Bővebbe lent)

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz a barátom szülinapja, arra gondoltam, hogy az ajándékon kívül szeretnék neki csinálni egy meglepetés bulit. Mivel a szülei nem igazán foglalkoztak vele, ezért a nagyszülei gondoskodtak róla gyerekkora óta, de ők is éreztetik vele, hogy nem teljes jogú tagja a családnak. (Így az ő segítségükre nem számíthatok) Hétköznap Szegeden vagyunk, mert odajárunk egyetemre, hétvégén pedig Gyulán. A születésnapja hétköznapja esik ezért az ajándékát ott adnám neki oda, Gyulán nem tartom valószínűnek, hogy valaki is felköszöntené (a barátain kívül) Pénteken, amikor hazajövünk már nem számít semmire éppen ezért csinálnék neki szombaton. Egy barátját beavatnám, aki pedig szólna a többieknek. Legnagyobb gond az a hellyel van. Itthon sajnos nincs rá lehetőségem, mert nem akarom zavarni vele szüleimet. Esetleg kibérelnék az egyik kocsmából egy részt, de azt nem tudom olyan személyessé tenni. Lenne valami ötletetek, amivel különlegessé tehetném a kocsmában való szülinapozást? Süteményt nem szeretnék vinni már oda, mert azt már túl körülményesnek tartom, de szerencsére azt meg tudom beszélni a tulajjal, hogy az ajándékokat elég másnap elhozni onnan. Ajándékot a zsebpénzemből veszek neki, de még szeretnék neki olyan dolgokat adni ami ingyen van, vagy kisebb összegből megvalósítható. Erre volna ötletetek? Pl. arra gondoltam, hogy sütök majd neki húsiból tortát és teszek rá annyi gyertyát, ahány éves lesz, de ezenkívül még jobban feldobnám a napját :)

2014. febr. 16. 19:37
 1/7 anonim válasza:
26%

Komoly oktatasi hianyossag. Nagyon sajnalom, hogy az onallosagot mint iskolai tantargyat meg egyetemen sem tanitanak.


Hasonloan ertelmes kerdeseket 12-14 evesek tesznek ide.

2014. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Segítségért jöttem az oldalra, nem pedig felesleges, sértő válaszokat olvasni. Amennyiben nem tudsz érdemi hozzászólással szolgálni arra kérlek, hogy mellőzd a kérdésem alá való írogatást. Köszönöm
2014. febr. 16. 19:59
 3/7 anonim válasza:
Kedves gesztus részedről! Sajnos egy kicsit sem vagyok kreatív ilyen téren, de amennyiben eszembe jut valami ötlet, amivel meg tudod lepni a kedves barátodat szólok. ;) :))
2014. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
50%
A férjem 37 éves lesz, hogyan lepjem meg? Vagy mit vegyek neki?
2014. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
50%

Mit vegyek a pasimnak valentine napra?


1 honapja járunk...

2014. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Micsi?
2014. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedvenc éneke szóljon CD-ről, amikor odaér..
2014. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!