Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátom 20. születésnapjára...

Barátom 20. születésnapjára ajándék?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne valami ötletre,mert már csak 3 hèt van és egyenlőre semmi ötlet.Tortát csinálok neki,de azért szeretnék valamit még adni neki.Szeret motorozni,szereti az autókat de igazából más hobbija nincs.Valami olyat szeretnék aminek hasznát veszi,de ha ránéz eszébe jut hogy tőlem kapta.

Valakinek valami ötlet?Megköszönném a segítséget! :)



2014. márc. 6. 09:41
 1/3 sajtosmákosbabkonzer válasza:

én is idén áprilisban töltöm a 20-at, és marhára örülnék egy kenyérsütőnek.... :D de kinek mi :D

meg talán fontold meg hogy bukósisakokhoz lehet kapni pár ezerért iridium plexit ami nekem nagyon tetszik ^^ akkor sokat az eszébe jutnál. :D

19/F

2014. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bukóból most bevásároltunk,szóval ez sajnos kilőve. :) De azért köszi,majd valahogy kipuhatolom. :)
2014. márc. 6. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én párom egy hónapja lett 20 éves, a Tiédnek előre is boldog születésnapot!


Tortát én is sütöttem , és varrtam Neki egy párnát, amibe belehímeztem a 20-as számot. Nagyon imádja, azóta is azzal alszik! =)

2014. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!