Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Most erre, hogy reagáljak,...

Most erre, hogy reagáljak, mitcsináljak? Nem törődnek a szülinapommal.

Figyelt kérdés
Ma van a Szülinapom és úgy volt, hogy ma a családdal ünneplem, jövőhéten pedig a barátokkal. Ma viszont anya áthívott egy csomó embert akiket én nem is ismerek. Anya ismerősei, anya barátjának az ismerősei stb..( szerintem már eleve anya barátjának sem lenne itt helye ) és senki nem törődik a szülinapommal. Senki nem köszöntött fel még csak szóba sem. Nincs kedvem a sok idegen között lenni ezért feljöttem a szobámba és bezárkóztam. Arra gondoltam, elmennék valahová a barátaimmal, ha anyáék úgyis elvannak, de mikor megemlittettem anyának, teljesen kiborult, mert hogy most az én szulinapomat ünnepeljük és csak úgy lelépnék..de nem úgy néz ki mintha barmi is az én szülinapomról szólna.. Szóval nemtudom mitcsinaljak.

2014. márc. 15. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem téged kellene ünnepelni, hanem megköszönni anyádnak, hogy a világra hozott.
2014. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Ne legyél ilyen ellenséges, miért ne lehetne ott anyukád barátja?

A rokonok miért nincsenek ott?

2014. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Elérsz egy bizonyos kort és nem fog érdekelni senkit a születésnapod. Kivéve a szüleidet, amíg élnek. Csak a névnapot fogod ünnepelni.
2014. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Márc. 15-én születtél?

...

Ha igen, ne felejtsd el, hogy márc. 15 nem csak a te napod, hanem az egész magyarságé.

2014. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félre értettetek. Nem akarom, hogy ez az én napom legyen és engem ünnepeljenek. Csak egy nagyon pici figyelmet és egy Boldog szülinapot szerettem volna anyától. De ezt eddig egyik évben sem kaptam meg.
2014. márc. 15. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, h majd este fognak megköszönteni, ha már elmentek a vendégek.


Az én szülinapomat sosem ünnepeljük, mert karácsony elött van 1 nappal. Barátokkal nem tudom ünnepelni, hisz ki jönne el akkor? Senki.

Egyszer kértem egy tortát, többször sem volt még sosem, pedig nem vagyunk csórók. Szoktam mondani, h akkor csináljunk vmi sütit, gyümölcssalit vagy ilyesmit, mégis csak ünnepeljük vhogy, de azért is könyörögni kell

2014. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kibirod ezt a napot barátok nélkül is,ugyis jövö héten velük ünnepelsz.
2014. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!