Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit lehetne adni egy 12 éves...

Mit lehetne adni egy 12 éves lány szülinapjára?

Figyelt kérdés

Az unokatestvéremről van szó,akit csak évente 2-3szor látok. Most lett 12 éves és nem tudjuk,mit vegyünk neki.

Csendes típus,inkább zárkózott. Szeret táncolni, modern táncra jár. Valakinek esetleg van valami tippje?


U.i.: A családunkban van egy megállapodás, hogy 10 ezer forint körüli összegben adunk csak ajándékot. Tudom, hogy hülyeség,de ez van...



2014. márc. 28. 13:25
 1/9 anonim válasza:
100%
Pénz? Abból azt vesz, amire szüksége van, amit akar, vagy elrakja, aztán gyűjt, hogy megvegye, amit szeretne. :D
2014. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A pénz ajándék oké, hogy hasznos lenne, de nagyon személytelen...
2014. márc. 28. 13:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek neki társasjátékot. De ne ilyen Gazdálkodj okosan félére gondoljatok, vannak már tényleg nagyon jó társasjátékok, a legtöbbet már 8-10-12 éves kortól lehet játszani, és a felnőttek is játszák :)

Pl. Caracassone

2014. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En vennek neki koromlakkokat, csokit, esetleg valamilyen plusst.(:
2014. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az első válaszoló vagyok, nekem a szüleim is szoktak pénzt adni, ha például tudják, hogy egy új telefonra gyűjtök. Amúgy a szüleit megkérdezhetnétek, hogy mire van szüksége, hogy ne vegyetek hülyeséget.
2014. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Valami táncos cucc?
2014. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szüleitől kérdezd meg olvasta-e a Szent Johanna Gimit, ha nem vegyétek meg neki az egész sorozatot. Örülni fog neki. :)
2014. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy 12 éves minek nem örül, ami nőiesebb már... :) szerintem bármit szívesen fogadna (smink. körömlakk, könyv, vmilyen kreatív dísz)
2014. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

#8



teljesen egyetertek veled. en jelenleg 12 vagyok, es nagyon nagyon szerettem a szent johanna gimit:) par het alatt kiolvastam az egeszet

2021. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!