Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Legjobb lány barátomnak...

Legjobb lány barátomnak szerintetek jó lenne ez a póló? (alulrészletek)

Figyelt kérdés

Http://onlinepolo.hu/fan-shop/latod-mennyire-szeretlek

ez unisex vagy férfi vagy milyen póló? adhatom lánynak? és pontosan mit takar az unisex póló jelentése?


2014. ápr. 10. 20:45
 1/8 A kérdező kommentje:
természetesen szülinapjára :) most lesz 16
2014. ápr. 10. 20:46
 2/8 A kérdező kommentje:
14/F *
2014. ápr. 10. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Hibás link.
2014. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 10. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért unisex, mert nem karcsúsított női fazonú póló, hanem lógós, sima póló, amit mindkét nem képviselői felvehetnek. De szerintem az ilyen fazont a lányok csak aludni szokták hordani, ami persze nem feltétlenül baj.

(Nem ismerem a lányt és a kapcsolatotokat, úgyhogy nem tudhatom, de ha én kapnék egy ilyen feliratú pólót, lehet hogy megfordulna a fejemben, hogy belém estél.)

2014. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez elég béna, már bocs. Az ötlet aranyos, de ilyen póló lányon ocsmány, max otthoni alvós pólóna kelmegy.
2014. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Na fiúk... :D Én vagyok a lány én tudom..:D Nos.

Szerintem nem örülne neki, válassz csajos pólót anyukád segítségét kérve, tudd meg a kedvenc színét, és úgy válasz. Habár én jobban örülnék tárgyi ajándéknak, mint például egy hógömb, vagy esetleg egy táska.

2014. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és ha megtaláltam ezt női karcsúsítottba úgy is inkább mást keressek?
2014. ápr. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!