Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 14 eves lany vagyok es a...

14 eves lany vagyok es a szerelmemnek aki 15 eves valami nagyon jo ajandekot szeretnek venni szulinapjara. Segitetek?

Figyelt kérdés
Valami kulonlegeset ed aminek nagyon orulne
2014. ápr. 24. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha Bp-en éltek, az állatkertben fogadj örökbe a nevére valami állatot. Adnak róla oklevelet és fényképet. Később el is mehettek együtt meglátogatni.
2014. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát, van egy tippem a 15 éves srácok mire vágynak igazán...
2014. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
82%
Szerintem aranyos, ha valami programot szervezel, olyat, amire együtt elmehettek. Emellett még vehetsz valami jelképes dolgot, de az már nem fog számítani ;)
2014. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezeken fellül órát.
2014. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van rá?

Ha van valami hobbija, akkor ahhoz kapcsolódó dolgot esetleg.

2014. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

program már van, de most inkább kézben fogható ajándékokat szeretnék

köszönöm

és az ilyen szexel kapcsolatos dolgokkal ne fárasszatok

2014. ápr. 24. 16:54
 7/9 Hardcoreman válasza:
Az 5. hozzászóló válaszát megerősítem. Egy fiú annak örül a legjobban, ami a hobbijával kapcsolatos. Én pl. DJ vagyok, azaz hobbiból. A barátnőm vett már nekem bakelit lemezt, DJ polót, lemeztisztító szettet meg ilyesmiket... Pl. ha nagy fotós, akkor lehet kapni objektív formájú bögrét. Rengeteg jó ajándék van, de attól függ mit szeret a legjobban csinálni..
2014. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

(Ebben az országban mindenki DJ, Rapper, vagy csak az utca nevelte fel...)

Mióta vagytok együtt? Mennyire tartok komolynak a kapcsolatot? Ha pár hete, akkor édesség, ha pár hónapja, akkor valami pajkos, vagy vicces ajándék belefér. (Ajánlom a csecs - ahogy a költő mondja - alakú korsót!)

Ha komolynak érzed, akkor keress valamit, ami párban van. Gondolok itt nyakláncra, gyűrűre, vagy csak egy medálra, de láttam már nagyon helyes pólókat is.

2014. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is 14 vagyok és a 16 éves barátomnak képet adtam egy közös képet ami nagyon jól sikerült. ez is egy jó ötlet de adhatsz szivecskés párnát is stb..
2014. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!