Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ha nem akarok születésnapi...

Ha nem akarok születésnapi ünnepséget, hogy értessem meg velük?

Figyelt kérdés

Utálom a születésnapom.Rohadtul nem érdekel.

Hogy kerüljem azt a veszekedés,összeszólalkozást ami úgy néz ki, hogy elkerülhetetlen? Nem akarom a szüleim megbántani, de Már rosszul viselem, pedig még van pár hét addig.

Már most ideges vagyok miatt,mert tudom,hogy meg akarnak köszönteni.

Már tízen valahány éves korom óta azt kérem,hogy ne legyen semmi,nem akarok ünnepelni,nem kell torta és összejövetel.

Volt, hogy más veszekedtem is miatta.

Na de most, hogy olyan szám kerül a tortára(remélem nem), amit szokás ünnepleni biztos nagyobb felhajtás akarnak.

Hogy értessem meg a családdal,hogy nem érdekel a születésnapom.

Nekem az lenne az ajándék ha végre egyszer nem köszöntetnének meg!!!!

Nem akarom őket megbántani,mert ettől függetlenül is van feszültség,de tuti,hogy ki fogok fakadni.

Valószínű azért is írom ide ezt,mert már nem tudom hol és hogy kiadni magamból,hogy a legszívesebbe kiabálnék!

Csak túl akarom élni !

A tököm tele van a születésnapommal. Nem érdekel!! Utálom.

Csak hagyjanak békén !

De képtelen arra, hogy egyszer is azt adjanak amit én szeretnék. Hogy nem köszöntsenek meg!!!!



2014. máj. 6. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Elképzelem a helyzeted. Csak egy off: Nem megköszönteni, hanem felköszönteni szoktak. Te pedig azt ne köszönd meg nekik.
2014. máj. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, itt nem is rólad van szó, inkább róluk szól az egész. Nagyon akarják rázni a rongyot. És te, jelentéktelen vagy ebben az elhatározásukban.
2014. máj. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben vagyok!!!

Tényleg nem rólunk szól, hanem a drága rég látott rokonokról, akik berúgnak, aztán takaríthatunk utánuk...(nálunk általában minden családi összejövetel katasztrófával végződik, asztalcsapkodós politizálással, vagy körbepisilt wc-vel)...

Igazából ez ellen semmit se tudsz tenni, én névnappal próbáltam - ott lehet azzal érvelni, hogy külföldön nem tartják - erre én lettem az antikrisztus, a családgyűlölő, aki mindenkit utál stbstbstb...szóval én lettem a kaki, mert ki mertem mondani, hogy mit gondolok...

Én egy ideje azt csinálom, hogy szülinapom napján tüntetően lelépek otthonról - kocsmába, városba, de a múltkor speciel a házzal szemben lévő temető sarkánál ültem és vártam, hogy lelépjenek tőlünk a hívatlanok...annyit értem el vele, hogy anyám igyekszik a napján távol tartani őket, hogy ne aznap kínozzanak..

A megoldás, ami szerintem beválhat az viszont elég drasztikus: én majd fősulira nem itt fogok járni, elköltözök, és nem jövök haza ilyen napokra...Más megoldás kétlem hogy van, mert a rokonok, azok rokonok...

2014. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kérj szülinapodra egy helyesírási kézi szótárt!
2014. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan sok hibát vétettem?
2014. máj. 19. 23:14
 6/6 anonim válasza:
33%
"Olyan sok hibát vétettem?" Nem, nem sok hibát vétettél el. Annál többet ejtettél...
2014. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!