Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ha a facebook nem írja ki a...

Ha a facebook nem írja ki a születésnapomat, akkor miért hiszik azt az emberek hogy nincs is?

Figyelt kérdés
Nem rég volt a születésnapom, és amikor szóba került pár ismerősöm társaságában hogy nekem aznap van, hitetlenkedtek, és nem értették a helyzetet. Mondván, hogy: "Ez hogyan lehet?? Hisz a facebook nem is írta ki." Ilyenkor szörnyedek csak el igazán, hogy a facebook mennyire eldeformálta az emberi kapcsolatokat... Szörnyű.
2014. máj. 16. 01:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem is tudják, hogy kinek mikor van a szülinapja. Én csak pár ember szülinapját tudom fejből. A többit úgy köszöntöm fel, hogy a facebook jelzi. Ha nem jelezné, fogalmam sem lenne.
2014. máj. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, en csak nehány, számomra fontos ember születésnapját tartom észben. Őket fel köszöntöm, Facebook elott is igy tettem. A többivel nem szoktam fogalkozni. Eleg hülyén jon ki szerintem, hogy csak a Facebook miatt felkoszont valaki.
2014. máj. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván nem hiszik ezt, csak nem tudják, mikor van. Nem várhatod el, hogy mindenki ezt nyomozza...
2014. máj. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet. Annak idején, amikor még nem volt Facebook (igen, volt ilyen is :) ) max. a családom/közeli barátaim köszöntöttem fel illetve ha valakiről valamilyen úton módon kiderült. Képtelenség mindenkinek a szülinapját észben tartani. Az F.Book csak egy segítség abban, hogy értesülj ismerőseid szülinapjáról. (Más kérdés, hogy szerintem egy álszent baromság. Rengeteg olyan "ismerős" köszönt ilyenkor fel akivel 2 szót nem beszélek egész évben...)
2014. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

A kérdezőnek nem az a baja, hogy nem tudják... hanem az, hogy nem hiszik el, hogy Facebook nélkül is lehet szülinapja!

Azért ez egészen más.

2014. máj. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Amióta én levettem, csak Anya, Apa és a barátnőm köszönt fel, és ez így van jól. Az ember tudja hogy állunk és kivel. (amúgy is idegesített hogy az xy Stephan Aplifield, vagy Gábor Samsung, vagy Kovács Kázmér felköszönt, és kb 1szer egymás mellett ültönk 1 órán az egyetemen.)
2014. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az 5-ös válaszoló értette meg a legjobban a kérdést. De a többieknek is köszönöm a választ, jó gondolatok. Ment a zöld kéz!
2014. máj. 16. 12:00
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja, ja, ezért szavazták le a legjobban a csökkentett agyú IQ huszárok.

Gondolom azért, mert ők nem értették meg.

2014. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vágyok vissza az 60-as, 70-es évekbe!
2014. máj. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%

Jó istenem, most ilyen egy évben egyszer elöfordul. Nem halsz bele, hogy hiszik el mikor van a szülinapod nem? Legegyszerübb az ha kiírod face-ra is aztán kész!

Nem kötekedni akarok de most sztem hülyeség ilyen hülye kérdést kiírni. Biztos vagyok benne, hogy neked is vannak nagyobb gondjaid az életben.

2014. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!