Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen élményajándékot válassz...

Milyen élményajándékot válasszak a születésnapjára?

Figyelt kérdés

A fiúknak olyan nehéz ajándékot választani, már 4 éve vagyunk együtt ráadásul, sok dolgot vettünk egymásnak. 2 hét múlva lesz a születésnapja, és még csak annyit találtam ki, hogy valamilyen élménnyel vagy utazással szeretném meglepni.Jobban szeretem az ilyen ajándékokat, maradandóbbak. Nézegettem már egy ideje a kupon oldalakat, de nem tudom eldönteni mi legyen. Az anyagi keretem kicsit szűkös, egyetemista vagyok, diákmunkából élek. Kb. 20-30 ezer forintra gondoltam. Kérlek segítsetek! Köszönöm előre is!

24/L; a szülinapos 23/F



2014. máj. 21. 14:16
 1/5 Imola Ágnes ***** válasza:
MI a hobbija? Mit szeret. Én mondjuk örülnék egy lovagló bérletnek. De lehet autóval/motorral kapcsolatos is, pl a honda hungáriának volt valamilyen biztonságtechnikai képzése. Ha extrémebb, akkor ejtőernyőzés...igazából az számít, hogy mit szeret...
2014. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kézilabdázik (NB2), vadász, szeret a természetben lenni, illetve műszaki karra jár, az autók érdeklik.
2014. máj. 21. 17:34
 3/5 anonim válasza:

A hajók nem érdekli? Elvihetnéd esti városnézésre:))

[link]

2014. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont a napokban jártam az Oktogon közelében ahol van egy hely Szerelemlakat néven. Ezzel szerintem igazi élményt tudnál ajándékozni és nagyon is a pénzednél maradnál mert igen barátiak az áraik ahogy az oldalukat néztem :)
2014. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Privátban átküldtem a webcímüket :)
2014. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!