Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak anyának szülinap...

Mit csináljak anyának szülinapjára?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok, anya most lesz 41. Nem kapok zsebpénzt ezért nem tudok semmit venni, van 35 forintom. Apának is most lesz szülinapja, 51 éves! Rájuk költeném ezt a kis "pénzt", de ha lehet csak itthon található dolgokat használnék fel, mert gyűjtök valamire xd! De a szüleimért bármit :)

2014. jún. 17. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy anyukád mit szeret, de szerintem mindent amit csinálsz :) Én pl a te korodban üveget festettem neki, vagy verset írtam. De volt hogy varrtam neki egy szó szövet szivecskét és kitömtem vattával, vagy agyagból csináltam neki valamit. Esetleg gyöngyöt fűztem. :)
2014. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a szív nagyon jónak látszik, megpróbálom! A nevèt is megpróbálom beleírni, vagy az nagyon nehéz? Vagyis nem a nevèt hanem azt hogy anya! :)
2014. jún. 18. 23:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú, nekem elég nehéz volt :) De megpróbáltam, és nagyon csúnya lett, de anyunak tetszett :)


Jah és H tényleg meg szeretnéd csinálni, akkor úgy csináld, hogy a szövetből vágj ki két egyforma szív formát, mindenképpen nagyobbat annál, mint amekkorára tervezed a kész szivecskét. Majd a fonákján kezd el varrni, és amikor majdnem kész, hagyj egy akkora lyukacskát, hogy ki tudd fordítani a szívet, így a kész szív nagy részét nem fog látszani a varrás, bármilyen csúnya is legyen :) Aztán bele tömködöd a vattát, és a lyukat meg ahogy tudod össze varraod. Nekem sajnos sosem sikerült szépen, így ha ha nagyon csúnya lett, akkor csúnya részére varrtam egy masnit akasztóval :P


Ha meg szeretnéd próbálni a nevét, vagy az anya szót rá varrni, akkor az legyen az első lépés. Előbb rá himzed a szót, majd azután kezded össze varrni a két darabot. S ilyenkor ugye arra figyelj, hogy a hímzett szó, befelé nézzen (vagyis a másik szövet darabon feküdjön) mert miután kiforditod a szivecskét, akkor nyilván kifelé fog nézni a szó is.


Remélem érthető voltam :) De nézz körül az interneten is, vannak kreatív hobby blogok, ott is nagyon sok szép ötlet és hasznos tanács van :)

2014. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sk-ajandek.hupont.hu/ itt találsz pár ötletet :)


[link] és itt is,


[link] és nekem innen jött először a szívecske ötlet.


Sok sikert :)

2014. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm! ;)
2014. jún. 24. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!