Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan díszítsem ki az otthono...

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Hogyan díszítsem ki az otthonomat a 16. születésnapomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Az otthonomban tartjuk meg a 16.születésnapomat.

Ötletem sincs,hogy milyen legyen a díszlet,hogy milyen legyen a torta,hogy mik legyene a kaják :)Felejthetetlenné szeretném varázsolni :)Ha esni fog az eső,akkor beltéri lesz,ha szép idő lesz,meleg akkor kültéri.Óriási udvarunk van(ezért nincs is ötletem). egy hónap híján 16/L



2014. júl. 12. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Tortát gondolom nem magadnak készíted, de azt se tudod milyen tortát szeretsz? Válassz egy ízt , azt kész.

Díszítésnek pár lufi.

Kaja attól függ, hogy mikor lesz, gondolom uzsonnaidőben, akkor meg szendvicsek, esetleg süthettek hamburgert,lehetnek saláták.


Nem a díszítés teszi felejthetetlenné az ilyen eseményeket, hanem a jó társaság és a hangulat!

2014. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Díszítésnek a lufit ajánlottam volna én is, esetleg lehet anyagból még szép nagy masnikat kötni az étkező székekre kintre és bentre is tök mindegy hol lesztek :) Tortának én mindenképp valami gyümölcsös-joghurtosat választanék mert nyár van/lesz :) ételeknek, frissensültek, szendvicsek,saláták, esetleg egytál étel attól függ hányan lesztek és mennyi időt szánsz a dologra, pl lesz e benne főétkezés mert ha nem pl vacsi után kezdődik a buli akkor elég 1-2 féle sült meg a szendók, és egy szép nagytorta. Jó bulit :)
2014. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne feledkezz meg arról, hogy anyádnak adj egy kis szerény csokor virágot és köszönd meg neki, hogy a világra hozott és lehetőséget adott neked arra, hogy most az otthonodban ünnepeltesd magad olyanért, amiért ő kínlódott meg.
2014. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.kommentelő:eddig kb minden fajta tortám volt,minden évben megtartottuk,ezért szeretnék valami különleges díszítést,

tortát...tudom,hogy milyen tortát szeretek,nem arról van szó,csak már volt sokszor csoki,1x feketeerdő,egy párszor gyümi(barack,citrom,eper),túró.most más ízű kellene legyen,de nem tudom milyen...mivel ez lesz a 16.,valamiben különböző kellene legyen,mint a többi.de azért köszi az ötleteket.

2.kommentelő:köszi a székes meg a kajás ötleteket :DD,kb.20-30an leszünk és du. 6-7 fele kezdődne.köszi :)

3.kommentelő:kössz az ötletet,de azért nem kéne ilyen stílusban beszélni és amúgy meg nem a kérdésre válaszoltál...

2014. júl. 21. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!