Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudnátok mondani ötleteket a...

Tudnátok mondani ötleteket a 18. szülinapomra, mivel tehetném felejthetetlenné? Bármilyen őrültségben benne vagyok . Ja amúgy 18 feladat kéne 17/L

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 14:00
1 2
 1/16 anonim válasza:
83%
Szerezz egy robosztus kamerát,hívj meg pár havert, egy sörre, mert abból úgyis töménytelen ivás van... Másnap a Keleti pályaudvaron felkelve félmeztelenül 2 csecsen kisgyerekkel , jó lesz visszanézni mi is történt :)
2014. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dergez Domonkos válasza:
Hat igen, vagy csak szimplan igyal eleget es akkor ugy sem jegyzed meg, hogy mi tortent, ergo nincs mit elfelejteni, felejthetetlen lett.
2014. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Hívd meg Győzikét és Fekete Pákót!
2014. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Bukkake
2014. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
73%

Én a Spitz Rumot ajánlanám! Laza 80% alkohol. De nem szabad azzal kezdeni, előtte laza kis sörözgetés, borozgatás, és amikor már rendesen bebasztál, akkor ráküldeni 2 feles Spitz Rumot.

Ha igazán bevállalós vagy, érdeklődj körbe ismerősöknél, hátha valaki tud szerezni látnokzsályát. Nem fogsz tőle haluzni, meg semmi ilyesmi, egyszerűen megdobja a pia hatását. Amikor már azt hiszed, nincs hova fokozni a hangulatot, elrágsz egy levelet, és még jobban bebaszol!

2014. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
5-ös válaszoló, szerintem belédszerettem.
2014. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Szegeeny leanyzo. :\ nem hiszem hogy ilyesmi jellegu valaszokat vart! egyebkent jokerdes enis nemsokara betoltom a 18at es azt szeretnem h brutal legyen :)
2014. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
próbáld ki milyen amikor egyszerre 5-6an megdugnak
2014. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem helyi zenekart / dj-t hívjaok el. :)

Vagy valami bulizóshely ahol te leszel a főszerplő,pl bemondják a neved és küldenek neked pár számot :)

2014. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 I.B.T. ***** válasza:
Írd le egy papírra és akkor felejthetetlen lesz.
2014. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!