Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogy ünnepeljem meg a 18....

Hogy ünnepeljem meg a 18. szülinapom?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Ti hogy ünnepeltétek meg? Főként lányok véleményére vagyok kíváncsi. A szüleimmel étterembe megyünk, de a barátokkal is megünnepelném, viszont nem szeretek és nem igen szoktam magamnak bulit rendezni :/ Ez kb olyan mintha felhívnám a dologra a figyelmet, h vegyen mindenki ajándékot..

van egy baráti társaságunk és 2 bnőmnek is főként én segítettem meglepi bulit szervezni, de nem tudom hogy ők idén szerveznének e nekem, mert azon a héten amikor a szülinapom van 2 bnőm el is utazik.. és kérdeztem az egyik legjobb bnőmet a társaságból hogy tartsak e bulit és annyit mondott hogy hát nem tudja és hogy addig van még idő eldönthetem.. mintha nem akarná v nemtom:/ de nagyon rosszul esne ha nem gondolnának rám...

17L


2014. aug. 5. 13:12
 1/2 anonim válasza:
en is igy vagyok vele, csak nekem 14 lesz:DD nem tudom hogy tartsak-e, mert én mar annyi meglepibulit szerveztem a bnoimnek, hogy jol esne, ha ok is szerveznenek nekem...
2014. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy kezdeném, hogy bemennék reggel a nemzeti dohányboltba, ott töltenék negyed órát és élvezném, hogy bent lehetek majd vennék egy kólát. (vagy valamit, mert nem cigizek)


Aztán este meghívnám haverokat egy kocsmába ahol mostmár legálisan ihatok.

2014. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!